داخلی صفحه قزوین خبر
 
حضرت آیت الله خامنه ای؛
اگر روحیه جهاد و شهادت گسترش یابد گرایش به شرق و غرب رخت برخواهد بست
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۱
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان قزوین گفتند: اگر روحیه جهاد و شهادت گسترش یابد، گرایش به شرق و غرب، و کفر و الحاد رخت برخواهد بست.
 
به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  ، از قزوین ؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان قزوین که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود گفتند: بزرگداشت شهیدان، این صدای بیدارگر و هوشیارکننده را به گوش همه می‌رساند و دل‌ها را منقلب می‌کند، بر همین اساس اگر روحیه جهاد و شهادت گسترش یابد، گرایش به شرق و غرب، و کفر و الحاد رخت برخواهد بست.
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی  گفتند: بزرگان، علما و شهدای برجسته قزوین و سوابق این استان در آزمون بزرگ دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مایه افتخار است.
ایشان افزودند: شهدا مایه رونق حیات معنوی در کشور و حفظ حرکت به سمت اهداف آرمان‌ها هستند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند: شهید در دوران زندگی با تن و جان خود در خدمت اسلام است و پس از شهادت با ایجاد فضای معنوی به جامعه اسلامی خدمت می‌کند.
ایشان خاطرنشان کردند: اگر چه سی سال از پایان دوران دفاع مقدس می‌گذرد، اما یاد شهیدان نه تنها فراموش نخواهد شد بلکه روز به روز در جامعه زنده‌تر می‌شود چرا که شهدا الگو و اسوه هستند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: گاهی برخی افراد در بیان آثار شهدا مبالغه می‌کنند در حالی که شهیدان از جان و آرزو‌های خود برای خدا گذشتند و عملشان آنقدر مهم، عظیم و باشکوه است که نیازی به اغراق ندارد.
فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان قزوین که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در قزوین منتشر شد.
کد مطلب: 269918
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...