داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
خاطرات والدین شهدا ،ثبت گردد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۷
رئیس بنیادساوه درجلسه دیدار باوالدین شهدا گفت:تلاش نماییم خاطرات این رسولان انقلاب، به صورت فرهنگ مصوّر و مکتوب ثبت گردد که به مثابه کلید راه هدایت برای نسل آینده و همه بیداردلان باشد .
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی "، کریم رسولی صبح امروز شنبه 17آذر ماه 97 در جلسه دیدار با والدین شهدا  با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها گفت: به مدد تلاش ایثارگران، امروز ایران اسلامی از لحاظ علمی، تکنولوژی، صنعتی، اقتصادی، سیاسی و دفاعی در جایگاه ممتازی قرار گرفته است.
وی بیان کرد: امنیت و آرامش کنونی سرزمین ما مرهون ایثارگران و رزمندگانی است که دلاورانه ، به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند و مردانه در برابر متجاوزان به حریم انقلاب اسلامی ایستادند و صحنه های ماندگاری از ایثار و مقاومت و رشادت بی نظیر و فداکاری در راه دفاع از اسلام را خلق کردند.
وی افزود:شهدابا مقاومت دلیرانه خود سبب یاس و نا امیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام اسلامی شدند و امروز همه وظیفه داریم با زنده نگه داشتن رشادت ها و صلابت های آنان، با  دیدار از یادگاران آنها از مقام ارزشمندشان تکریم کنیم.
وی گفت: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دید و بازدید از منازل خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.
رسولی سپاس از این عزیزان را وظیفه دانسته و افزود:‌تقدیر امروز از این عزیزان و نیز سایر برنامه هایی که در این راستا در پیش خواهد بود هر چند پاسخگوی بخش کوچکی از ایثار این یادگاران شهدا نخواهد بود ،اما  به نمایندگی از تمام کسانی که خود را مدیون ای عزیزان می دانند جایگاه رفیع آنها را ارج نهاده و قدردان زحمات ایشان خواهیم بود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 269924
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...