داخلی صفحه گلستان خبر
 
پیام مدیر کل بنیاد گلستان بمناسبت روز دانشجو
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۳
مدیر کل بنیاد گلستان در پیامی 16 آذر ماه، روز دانشجو را به دانشجویان شاهدو ایثارگر استان تبریک و تهنیت گفت.
پیام مدیر کل بنیاد گلستان بمناسبت روز دانشجو
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ متن کامل پیام اسرافیل وزیری به شرح ذیل است.
بسم الله الرحمن الرحیم
دانشجویان در تمام عرصه‌ها چه درزمینهٔ شروع انقلاب، تسخیر لانه جاسوسی، فعالیت‌های انقلابی در زمان رژیم پهلوی و دیگر دوران نقش بسزایی را بازی نمودند و از دیگر نقش‌های مهم آنان را می‌توان استکبارستیزی، عدالت‎خواهی، کرامت خواهی، اسلام طلبی و استقلال‎خواهی در مفهوم حقیقی انقلابی بودن را بیان نمود.
نقش سازنده دانشجو در دوران شکوهمند انقلاب اسلامی و در عصر حاضر حائز اهمیت بوده و یک حکومت نیازمند فکر و اندیشه دانشجو است، که می‌تواند بر اساس آن پیشرفت داشته باشد و خود را بهترین درجات عالیه علمی سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و... برساند و می‌توان گفت دانشجویان و شهدای دانشجو عامل قدرت ملی ما «ایران» در تمام دوران هستند.
لذا ضمن توصیه به مطالعه با تدبر وصیت‌نامه شهدا که سرشار از سلوک و معنویت است خاطرنشان می‌کنم شهدا خط‌مشی خوبی برای پیدا نمودن مسیر و راه رسیدن به طریق الی الله هستند و می‌توانید وصیت‌نامه‌های شهدا را سرلوحه کار خود در تمام امور قرار دهیم.
این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای دانشجو 16 آذر، روز دانشجو را به تمام دانشگاهیان، دانشجویان شاهد و ایثارگر تبریک عرض می‌نمایم.
اسرافیل وزیری
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
کد مطلب: 269929
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور