داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیاد خمین:
یادواره شهدای دانشجو در خمین برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۳
رییس بنیاد شهید از برگزاری یادواره شهدای دانشجودر خمین خبر داد و گفت: باید شهدا به‌عنوان الگوهای ارزشمند به دانشجویان معرفی شوند.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، یادواره شهدای دانشجو روز پنجشنبه 15 آذر ماه 97 با حضور فرماندار خمین ، امام جمعه خمین ، رییس دانشگاه علوم قرانی ، رییس دانشگاه علوم پزشکی ، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خمین و همچنین حضور پر شور دانشجویان در سالن اجتماعات دانشگاه علوم قرانی شهرستان خمین برگزار شد.
علیرضا ساعدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خمین ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن 16 آذر و روز دانشجو گفت: ما با برگزاری این یادواره ها ثابت می کنیم که نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی نسل قدرشناسی هستند وبرگزاری یادواره های شهدا نقش مهمی در مقابله با حربه های شوم دشمنان دارد.
وی در این یادواره بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثاروشهادت تأکید کرد و گفت: باید شهدا به‌عنوان الگوهای ارزشمند به دانشجویان معرفی شوند.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسینی پور امام جمعه خمین اظهار کرد: این بزرگداشت‌ها، یادآور فداکاری‌ و رشادت‌های رزمندگان و شهیدانی بوده که امنیت و آرامش امروز ما مدیون آنان است.
حجت الاسلام حسینی پور بیان کرد: شهدا از جان ارزشمند و شیرین خود گذشتند تا امروز امنیت و آرامش از آن ملت ایران باشد بنابراین باید با الگو گیری از آن‌ها و به‌کارگیری سیره و روش آنان در زندگی در مسیر صحیح قرار گرفت.
گفتنی است شهرستان خمین دارای 13 شهید دانشجو می باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269930
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور