داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیاد دلیجان:
جلسه ستاد شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش شهرستان دليجان برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
جلسه ستاد شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش شهرستان دليجان با محوریت پيشرفت تحصيلي دانش آموزان با حضور اعضاء ستاد اين شهرستان برگزار گرديد.
 
به گزارش ايثار واحد" استان مركزي"، جلسه ستاد شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش، صبح امروز شنبه  17 آذر ماه با حضور بهرام آشنا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دليجان، مهدي دلاوري رييس آموزش و پرورش شهرستان دليجان، سركار خانم اميدي کارشناس آموزش بنیاد، و همچنین کارشناسان ستاد شاهد، در سالن جلسات آموزش و پرورش دليجان برگزار شد.
در اين جلسه مهدي دلاوري رييس آموزش و پرورش شهرستان دلیجان از حضور اعضا و میهمانان در ستاد شاهد جهت ارتقای کیفی و کمی مدارس شاهد و خدمت به دانش آموزان و خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران تشکر کرد.
در ادامه بهرام آشنا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه را تعامل و دریافت نقطه نظرات مسئولین آموزش‌وپرورش در ارائه خدمات هرچه بهتر مادی و معنوی به فرزندان ایثارگران دانست.
 بهرام آشنا بابیان اینکه رسالت دانش آموزان ادامه دادن راه شهدا والامقام است افزود: دانش آموزان باید با تحصیل علم و دانش از انقلاب و دست آوردهای شهدا به‌خوبی صیانت و پاسداری کنند.
در این نشست اعضای ستاد در مورد مسائل و مشکلات آموزشی و تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر، آموزش و پرورش بحث و تبادل نظر و تصمیماتي گرفته شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 269932
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...