داخلی صفحه تهران خبر
 
شهدای اصحاب رسانه راویانی صادق بودند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۹
رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شهدای اصحاب رسانه راویانی صادق بودند و برای بیان واقعیات و انعکاس خبر جان خود را فدا کردند.
شهدای اصحاب رسانه راویانی صادق بودند
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از دفاع پرس، حجت الاسلام والمسلمین حسین صنعت پور امیری در گرامیداشت سیزدهمین سالگرد شهدای اصحاب رسانه و ارتش که عصر امروز (پنجشنبه) بر سر مزار شهدای اصحاب رسانه در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد، اظهار داشت: شهدا راه خود را شناختند و با نثار جان خود جادوانه شدند.
وی با بیان اینکه هجرت و جهاد دو نکته و کلید واژه مهم قرآن کریم به شمار می رود، تصریح کرد: زندگی پیامبران الهی مرهون هجرت و جهاد بوده و در این راه قدم گذاشتند.
صنعت پور افزود: اسلام هرگز دین جنگ و خونریزی نیست، بلکه همواره دین صلح طلبی و دوستی است و هرگز برای رسیدن به متاع دنیا به فتح سرزمینی دیگر اقدام نکرده است.
وی با اشاره به جایگاه شهدا گفت: شهدا برای ترویج آرمان های بلند دینی و توسعه صلح و آرامش جان خود را فدا کردند و در راه اهتزاز پرچم اسلام و مکتب قرآن خون دادند تا جاودانه مانند.
رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش با بیان اینکه ترویج فرهنگ و معارف اسلامی و مقابله با منافقان از اهداف شهدا بوده است، افزود: رسانه، قلم و تصویر باید منعکس کننده حقایق، واقعیات و اهداف اسلام باشد.
گرامیداشت سیزدهمین سالگرد شهدای اصحاب رسانه عصر امروز (پنجشنبه) با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسین صنعت پور امیری، رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش، حجت الاسلام موسوی مقدم، قائم مقام رسانه ملی، امیر سرتیپ دوم شاهین تقی خانی، معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده های شهدای اصحاب رسانه و ارتش در قطعه ۵۰ گلزار شهدای بهشت زهرا(س) برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269949
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...