داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
جانبازان ما هنوز در میدان مقاومت و ایستادگی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
مدیرکل بنیاد مرکزی در عیادت از جانباز 70%سيد مهدي عبدي ضمن تجلیل از صبر و مقاومت همه ی جانبازان، گفت: جانبازان ما هنوز در میدان مقاومت و ایستادگی هستند .
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، مرتضی انصاری فر صبح امروز شنبه 17 آذر ماه 97 در عیادت از جانباز 70%سيد مهدي عبدي  که در بیمارستان قدس بستری می باشد، با اشاره به امنیت و آرامش حاکم در نظام جمهوری اسلامی، افزود: ما این نعمت بزرگ را به ایثارگری‌ها و رشادت‌های جانبازان در هشت سال دفاع مقدس مدیون هستیم.
وی افزود: صبر و استقامت شما جانبازان در برابر مشکلات و سختی‌ها ستودنی است و باید سیره زندگی شما به عنوان یک الگو برای مسئولان و مردم مطرح باشد.
انصاری فر  با بیان اینکه جانبازان اسوه‌های صبر و پایداری هستند، گفت: سیره زندگانی شما عزیزان را باید به عنوان یک الگو به قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل امروز معرفی کرد تا روحیه‌ ایثارگری در جامعه تداوم و گسترش یابد. 
 در ادامه  رئيس بنياد اراك افزود: امروز جانبازان ما با اينكه سلامت جسمي خود را از دست داده اند اما توقعي براي خود ندارند زيرا آنان با خدا معامله كردند، آنها سلامتي خود را دادند تا تماميت ارضي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران حفظ شود.
مصطفی دادوند افزود: ما خادمان خانواده ايثارگران به خود مي‌باليم كه افتخار خدمت به بهترين بندگان خدا را دراختيار داريم و اميدواريم ما و همه مسئولان از اين امتحان سربلند بيرون بياييم.
دادوند گفت: ايثارگران دردوران دفاع مقدس ایثار و فداکاری بسیاری کرده‎اند و بانثار جسم جان خود باعث تداوم انقلاب و استقلال ایران شدند.
وی در ادامه گفت: مردانی که هشت سال دربرابر یورش گسترده و همه جانبه دشمنان نور و روشنایی، ایستادگی کرده‎اند و مقاومتشان را نشان فرشتگان دادند، آنها فقط قهرمانان جسم نیستند، بلکه پهلوانان روح نیز هستند.
مسئولین بنیاد در پايان با متخصصین بیمارستان قدس درخصوص رسيدگي بهتر به اين قشر فداكار صحبت كردند و رسيدگي به مشكلات خانواده‌هاي معظم ايثارگران را در اولويت كار دانستند و از آن ها برای همکاری با خانواده‎های شاهد و ایثارگر قدردانی کردند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 269950
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...