داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نشست مدیرکل بنیاد بوشهر با فرماندار تنگستان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و معاون فرهنگی و آموزشی با فرماندار شهرستان تنگستان دیدار و در خصوص پیگیری و حل مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در شهرستان گفتگو کردند.
نشست مدیرکل بنیاد بوشهر با فرماندار تنگستان
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری خوب مجموعه فرمانداری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر، بیان داشت: موفقیتی که کشور ما در عرصه‌های مختلف به آن نائل شده است همگی به برکت خون شهدا است، شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و همه ما باید در راستای پاسداشت خون آن‌ها و انتقال ارزش‌های اسلامی به نسل‌های بعدی تلاش کنیم.
وی با تأکید بر ترویج و اشاعه فرهنگ غنی و ناب ایثار و شهادت افزود: فرهنگ ایثار و شهادت دربردارندهٔ آثار و برکات عظیمی است که به شکل مستقیم و غیرمستقیم جامعهٔ ما را شامل می‌شود.
مدیرکل بنیاد بوشهر تصریح کرد: فرهنگ ناب ایثار و شهادت یکی از غنی‌ترین گنجینه‌ها فرهنگ اسلامی و شیعی است که جلوه‌های اعجاب‌انگیز آن در طول سال‌های انقلاب و دفاع مقدس به‌روشنی آشکار گردید و شگرف‌ترین و عظیم‌ترین صحنه‌های ازخودگذشتگی انسان‌ها در آن تبلور یافت.
وی هدف از سفر به شهرستان تنگستان را رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران عنوان کرد و گفت: رسیدگی به این قشر از جامعه وظیفه ذاتی این مجموعه بوده و باعث افتخار و مباهات است.
تشکری اشتغال و معیشت را از اولویت برنامه‌های بنیاد شهید استان برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با مساعدت و همکاری فرماندار تنگستان در این راستا گام‌های مؤثری برداشته شود.
وی در ادامه خواستار تخصیص اعتبارات عمرانی سال جاری و همچنین برپایی منظم جلسات و اجرایی شدن مصوبات شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان شد.
سپس عبدالحسن رفیعی پور طی سخنانی بیان داشت: اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت شهیدان و ایثارگران و استقامت و شکیبایی خانواده‌های معزز آن‌هاست لذا پیگیری و توجه به امورات خانواده شهدا و ایثارگران باید در اولویت کاری همه مسئولان باشد.
وی ضمن ابراز رضایت از عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر اظهار داشت: وظیفه این نهاد بسیار مهم و خطیر است و رسیدگی به امور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه‌ای با قداست است.
فرماندار تنگستان در پایان قول هرگونه همکاری و مساعدت با بنیاد بوشهر در راستای ارائه خدمات هر چه‌بهتر به خاندان معظم شاهد و ایثارگر را داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269958
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...