داخلی صفحه قزوین خبر
 
فرماندار بویین‌زهرا:
دانشجویان با کسب علم، ادامه‌دهندگان راه شهدا باشند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، فرماندار و سرپرست بنیاد بویین‌زهرا به همراه جمعی از مسوولان با خانواده‌های شهدای دانشجو دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، علی رحمانی فرماندار و بهرامعلی کشاورزقاسمی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا به همراه جمعی از مسوولان با خانواده‌های شهدای دانشجو دیدار کردند.
این دیدارها از خانواده‌های شهدای دانشجو مرتضی آقا‌علیخانی و مرتضی شاه‌محمدی صورت گرفت و یاد و خاطره‌ی آنها گرامی داشته شد.
در این دیدار سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌هرا به معرفی شهدای دانشجو پرداخت و فرازهایی از وصیت‌نامه‌های آنان را قرائت کرد.
وی افزود: شهدا با بینش و بصیرت، قدم در راه جهاد برداشته و در این مسیر به مقام والای شهادت نایل آمده و با نثار خون خود، موجب عزت و سربلندی کشور شدند.
در ادامه دیدار فرماندار بویین‌زهرا گفت: دانشجویان امروز باید با کسب علم و دانش ادامه‌دهندگان راه شهدا باشند و در راستای افزایش اقتدار و عزت نظام که از آرمان‌های شهداست، گام بردارند.
این مسوول افزود: خانواده‌های شهدا با روحیه‌ای که دارند موجب دلگرمی و تقویت روحیه‌ی مسوولان می‌شوند و دعای خیرشان قطعا در راستای خدمتگزاری ما به مردم تاثیرگذارست.
در ادامه دیدار، روسای دانشگاه پیام‌نور، آموزش و پرورش و بخشدار مرکزی هر یک ضمن گرامیداشت یاد شهدا، مطالبی در وصف شهدای دانشجو بیان کردند.
در این مراسم، مسوولان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از مقام والای خانواده‌های شهدای دانشجو تجلیل کردند.
گفتنی است: در این دیدار، نادری بخشدار مرکزی، انصاری بخشدار رامند، قهرمانی رییس منابع آب، نجاتی رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، گل‌مهر رییس دانشگاه پیام‌نور، قموشی مسوول منابع آب بخش رامند، حسینی عضو شورای شهر دانسفهان و دهیار روستای خیارج حضور داشتند.
کد مطلب: 269963
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...