مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی:
حفظ کرامت جامعه ایثارگری اصل ارائه خدمات باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی در دیدار با رئیس شعب بانک دی استان تصریح کرد: تکریم و تعظیم جامعه ایثارگری درخور توجه‌ترین اصل در مراجعه این عزیزان به شعب بانک دی باشد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، عباس پورحسن در دیدار با رسولی رئیس شعب بانک دی استان تصریح کرد: تکریم و تعظیم خانواده‌های معظم شهدا و حفظ حرمت و کرامت جامعه ایثارگری درخور توجه‌ترین اصل در مراجعه جامعه ایثارگری به شعب بانک دی و ارائه خدمات به این قشر معزز باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تلاش در جهت حل مشکلات جامعه ایثارگری با همراهی و همکاری تمامی مسئولین میسر خواهد بود افزود: سیاست‌های اعتباری بانک دی، تسهیل در پرداخت تسهیلات بانکی به جامعه ایثارگری و حمایت های مالی این عزیزان اقدامی در راستای حل مشکلات معیشتی این بزرگواران خواهد بود.
وی با بیان اینکه نقش استراتژیک بانک دی در حمایت از نیازهای جامعه ایثارگری بسیار چشمگیر بوده افزود: تخصیص بهینه و هدفمند منابع بانکی یکی از الزامات حرکت در جهت تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است.
وی با ابراز امیدواری از خط‌مشی بانک دی در اعطای تسهیلات به کارگاه‌های تولیدی گفت: حمایت از ایثارگران کارآفرین همیشه مورد تقدیر بوده و بدون تردید در حل مشکلات عدیده شغلی ایثارگران گام تأثیرگذاری بوده و بنیاد را در نیل به اهداف عالی خود یاری خواهد کرد.
انتهای پیام/
 
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مدیرکل، رئیس بانک دی، دیدار، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 269969