داخلی صفحه فارس خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس:
جشن تکلیف، مقدمه انجام فرائض دینی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۹
مدیرکل بنیاد شهید و امر ایثارگران فارس در مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان بنیاد استان گفت: جشن تکلیف، مقدمه و سرآغازی است که دختران و پسران خود را برای انجام تکالیف و فرائض دینی آماده می کنند.
 
به گزارش ایثار از فارس مراسم جشن تکلیف جمعی از فرزندان کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس با حضور مدیرکل، معاونین توسعه منابع انسانی و بهداشت و درمان بنیاد فارس، جمعی از روسای ادارات و کارکنان بنیاد در مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار فارس برگزارشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امر ایثارگران فارس در این مراسم اظهار داشت: وقتي دختران و پسران مسلمان به سن بلوغ رسيدند می بایست مقررات الهي را به دقت رعايت كنند که این موضوع شامل انجام واجبات و پرهیز از محرمات می شود.
رجبعلی راهی افزود: جشن تکلیف، مقدمه و سرآغازی برای انجام فرائض دینی است که با برگزاری آن دختران و پسران برای انجام تکالیف دینی خود تشویق و ترغیب می شوند.
این مراسم با اجرای سرود، تواشیح و برنامه های متنوع فرهنگی  همراه بود و در پایان این مراسم نیز از جمعی از فرزندان کارکنان بنیاد استان که در مسابقات مختلف فرهنگی، ورزشی و علمی موفق به کسب مقام کشوری شده بودند تجلیل شد.
 
 
کد مطلب: 269974
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...