داخلی صفحه همدان خبر
 
همایش تجلیل از نام آوران عرصه ورزش ملایر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷
همایش تجلیل از نام آوران و حامیان ورزش شهرستان ملایر با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به منظور تقدیر از فعالان این عرصه به ویژه قشر ایثارگر برگزار شد.
 
به گزارش بنیاد شهید وامور ایثارگران ملایر، پنجشنبه 15 آذرماه  همایش تجلیل از نام آوران و حامیان ورزش شهرستان با حضور آزادیخواه و کاظمی نمایندگان مردم شهر ملایر در مجلس شورای اسلامی، منعم مدیر کل اداره ورزش، کتابی معاون سیاسی فرمانداری ویژه و فرجی معاون فرهنگی بنیاد در سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
کاظمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار داشت: شهرت ملایر به عنوان شهر اول فرهنگی استان، مرهون اخلاقی است که ورزشکاران ترویج می دهند و پیشکسوتان ورزش همواره اخلاق را به ورزشکاران توصیه می کنند.
وی افزود: تلاش ما همواره بر این است بتوانیم برای ساخت و تکمیل اماکن ورزشی، تامین تجهیزات و کمک به هیات های ورزشی اعتبارات و امکاناتی را جذب کنیم.
وی در ادامه از مسئولین این عرصه در خواست داشت تا نیازها و نارسایی های حوزه ورزش شهرستان را اعلام نمایند تا پیگیری های لازم برای حل آنها اقدام شود. در این برنامه توسط تعدادی از مسئولین حاضر در جلسه از 2 خانواده شهید ورزشکار، 3 جانباز ورزشکار، 3 پیشکسوت ورزشکار، 6 قهرمان و مربی ملی، 10 حامی ورزش، 33 مربی حامی سازنده ورزش  و 70 قهرمان کشور تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 269976