داخلی صفحه قزوین خبر
 
توسط دست‌اندرکاران کنگره 3 هزار شهید؛
رییس بنیاد قزوین در برگزاری کنگره تجلیل شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷
دست‌اندرکاران برگزاری کنگره ملی بزرگداشت سه هزار شهید استان قزوین از زحمات رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین در برپایی این کنگره تجلیل کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، دست‌اندرکاران برگزاری کنگره ملی بزرگداشت سه هزار شهید استان قزوین در سپاه پاسداران با حضور در دفتر حسن اصلی‌تبریزی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین از زحمات ایشان در برپایی کنگره تجلیل کردند.
در این نشست، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین گفت: ما مدیون خانواده‌های شهدا هستیم و افتخار می‌کنیم در خدمت‌رسانی به این قشر معظم جامعه گام برمی‌داریم.
وی با اشاره به کنگره ملی سه هزار شهید قزوین گفت: این کنگره بزرگترین رویداد فرهنگی قزوین در راستای تجلیل از خانواده‌های شهدا، زنده نگه داشتن یاد شهیدان و انتقال سیره‌ی آنان به آحاد جامعه بوِیژه نسل امروز است.   
این مسوول افزود: کنگره یاد شده سرآغاز کار فرهنگی بزرگ در استان قزوین می‌باشد تا با تولید آثار هنری بتواند منش و رفتار شهیدان و آرمان‌های آنها را در جامعه پیاده کند.
اصلی‌تبریزی با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا یکی از برنامه‌های بنیاد در راستای برگزاری کنگره بود، گفت: این برنامه با همکاری مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، سپاه پاسداران، ائمه جماعات، فرمانداری و سایر مسوولان به نحو مطلوبی اجرا شد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین افزود: دیدار با خانواده‌های شهدا بایستی به صورت مستمر در دستور کار مسوولان باشد تا ضمن تجلیل از مقام والای این عزیزان، در راستای رفع مشکلات‌شان گام بردارند.
کد مطلب: 269984
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...