یادواره شهدای روستای بکر آبادِ، بام
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳
یادواره شهدای روستای بکر آبادِ بام شهرستان اسفراین برگزار شد.
یادواره شهدای روستای بکر آبادِ، بام
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی یادواره شهدای روستای بکر آباد بام شهرستان اسفراین با حضور جمعی از مسئولان، خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
محمدرحیم زارعی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسفراین در حاشیه این مراسم گفت: شهدا با نثار خون‌های پاک خود نهال انقلاب را به درخت تنومند تبدیل کرده و به‌نظام جمهوری اسلامی اعتبار و آبرویی دوچندان بخشیدند.
زارعی بابیان اینکه تقویت فرهنگ ایثار و شهادت از نیازهای ضروری جامعه ماست، خاطرنشان کرد: با اتکای به این فرهنگ می‌توانیم از همه سختی‌ها و گردنه‌های دشوار پیش رو به‌سلامت و بدون آسیب عبور کنیم.
رئیس بنیاد اسفراین بابیان اینکه نباید از قدرت ایمان غافل شد، گفت: سلاح رزمندگان اسلام و شهدای سرافراز ما در دوران هشت دفاع مقدس ایمان بود و با تکیه به آن و همچنین برخورداری از روحیه بسیجی توانستند دشمن تا بن دندان مسلح را به‌زانو دربیاورند.
وی در ادامه سخنان خود گفت: امروز راه شهدا توسط جمعیت کثیر بسیجیان و دیگر اقشار ادامه دارد و اطمینان داریم که به برکت خون شهیدان و باوجود نعمت ولایت‌فقیه این انقلاب و نظام به دست صاحب اصلی خود حضرت مهدی موعود (عج) می‌رسد.

 
کد مطلب: 269991
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...