سرپرست فرمانداری چابهار:
دشمنان با توطئه ناامنی نمی توانند مانع توسعه چابهار شوند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
رحمدل بامری گفت: دشمنان با طراحی توطئه ناامنی و اقدامات تروریستی نمی توانند از توسعه و آبادانی منطقه راهبردی و اقتصادی چابهار جلوگیری کنند.
دشمنان با توطئه ناامنی نمی توانند مانع توسعه چابهار شوند
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، رحمدل بامری روز پنجشنبه پانزدهم آذرماه 97  اظهار داشت: حمله کور تروریستی صبح امروز در چابهار موجب شهادت 2 نفر و زخمی شدن 40 نفر شده است.
وی افزود: وقتی خودروی بمب گذاری شده تروریست ها نتوانست وارد مقر فرماندهی انتظامی چابهار شود در مقابل درب ورودی منفجر و موجب شهادت و زخمی شدن تعدادی از عابران پیاده و نیروهای انتظامی شد.
سرپرست فرمانداری چابهار تصریح کرد: اینگونه حملات با هدف ایجاد ناامنی و عوض کردن فضای صفا و صمیمت چابهار به عنوان بزرگترین بندر اقیانوسی ایران است ولی این حملات هیچ خللی در روند توسعه بندر معاف از تحریم های ظالمانه آمریکا نمی کند. 
رئیس شورای تامین چابهار ادامه داد: بزودی عاملان این جنایت ها شناسایی و برخوردهای لازم با مخلان امنیت انجام خواهد شد.
بامری گفت: هم اینک شهر آرام و فضای کسب و کار و تردد در شهر عادی است و زخمی های این حادثه نیز در حال مداوا هستند. وی تصریح کرد: از آنجایی که چابهار معاف از تحریم های آمریکا است و با توجه به موقعیت راهبردی آن علاوه بر توسعه سیستان و بلوچستان نقش مهمی در توسعه محور شرق دارد و دشمنان برای ناامن کردن این منطقه مهم درصدد اقدامات ضد امنیتی هستند اما باید بدانند که مردم شیعه و سنی این دیار با وحدت و انسجام گسترده تمامی توطئه های آنان را خنثی می کنند.
کد مطلب: 270006
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...