مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر تربت‌حیدریه مورد بررسی قرار گرفت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸
جلسه رفع مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر تربت حیدریه در دانشگاه علمی و کاربردی این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تربت‌حیدریه پنجشنبه 15 آذر در جلسه رفع مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه علمی و کاربردی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امروزه همه ما در جهت رفع مشکلات تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر باید تلاش نماییم چرا که دشمن در تلاش است که جوانان و دانشجویان ما را از راه علم و تحصیل منحرف نماید و همه ما در قبال دانشجویان شاهد و ایثارگر مسئول هستیم و نباید بگذاریم که درامور تحصیلی دانشجویان مشکلاتی ایجاد شود.
محمد حسینعلی‌زاده افزود: دانشگاه علمی و کاربردی نیز با تمام قوا در تلاش است که مشکلات تحصیلی و روند تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر را حل نماید و این وظیفه همه ما است که آینده فرزندان شاهد و ایثارگر را با خدمات شایسته ارائه نماییم تا این عزیزان به اهداف عالی خود برسند.
در این جلسه که مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر تربت حیدریه به صورت موردی بررسی قرار گرفت، وکیلیان رئیس دانشگاه علمی و کاربردی نیز حضور داشت.
لازم به ذکر است شهرستان تربت حیدریه ۶۶۴ شهید،۱۶۷۳ جانباز،۱۴۲ آزاده سرافراز را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 270019
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...