داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
نقش مادران شهدا در تربیت فرزندان مثال زدنی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
رئيس بنياد اراك گفت :نقش مادران در تربیت صحیح فرزندان مثال زدنی است.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مركزي"، مصطفي دادوند صبح امروز شنبه 17 آذر 97در ديدار از مادر شهيد غلامرضا نقاش  گفت: : مادران با تربیت فرزندان صالحی همچون شهدا و فرزندان آنها امروز باعث افتخار و سربلندی ایرانی اسلامی هستند.
رئيس بنياد اراک بیان کرد: عشق میان بنده و پروردگار و سپس عشق مادر به فرزند در دنیا نظیر ندارد. با این حال مادران شهدا که فرزند خود را در راه دین و حفظ این مرز و بوم از دست داده‌اند با تمام رضایت و آرزوی قلبی خود فرزندانشان را برای حضور در جنگ تحمیلی حمایت کردند. این مادران با مقاومت و صبوری خود هیچ بهانه‌ای به دشمنان ندادند.
وی با اشاره به جایگاه ویژه مادران شهدا، اظهار کرد: فرزند صالح محصول تربیت صحیح بوده و در امر تربیت نقش مادر بسیار مهم و اثر گذار است. پروین اعتصامی درباره جایگاه مادر و تربیت فرزند صالح می‌سراید: «دامن مادر نخست آموزگار کودک است؛ طفل دانشور کجا پرورده نادان مادری» از این رو مادران شهدا آموزگاران نمونه‌ای برای فرزندان خود بودند که امروز ملت ایران به خاطر جانفشانی فرزندان این مادران آرامش و امنیت دارد.
گفتني است ديدار از مادر شهيد غلامر نقاش با حضور رئيس بنياد اراك ،ناخدا عباسي نماينده نيروي دريايي استان ،آقاي صادقي راد فرماندهي پدافند هوايي استان وآقاي اميدي مسئول ايثارگران استانداري انجام شد.
شهيد غلامرضا نقاش  متولد بيست وششم مرداد 1339  و در تاريخ پنجم آذر 1360 در منطقه خرمشهر  به شهات رسيد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 270040
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...