داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد:
انقلاب اسلامی حاصل خون جوانانی است که در راه اعتلای میهن اسلامی به شهادت رسیدند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد در نشست شورای معاونین استان گفت: انقلاب اسلامی حاصل خون پاک هزاران تن از جوانان این مرز و بوم است که در راه اعتلای میهن اسلامی و حفظ امنیت و اقتدار کشور به شهادت رسیدند.
انقلاب اسلامی حاصل خون جوانانی است که در راه اعتلای میهن اسلامی به شهادت رسیدند
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد پنجشنبه 15 آذر با حضور مدیرکل، معاونین و روسای شهرستان‌های تابعه در محل ستاد استان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد با بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی حاصل خون پاک هزاران تن از جوانان این مرزوبوم است که درراه اعتلای میهن اسلامی و حفظ امنیت و اقتدار کشور به شهادت رسیدند.
احمد ابراهیمی خاطرنشان کرد: با توجه به زحمات زیادی که در مسیر پیشرفت و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی کشیده شده است، نباید اجازه داد به‌راحتی دستاوردهای انقلاب اسلامی به فراموشی سپرده شود.
مدیرکل بنیاد یزد در این نشست بابیان اهمیت رسیدگی به خانواده شهدا گفت: رسیدگی به مسائل درمانی خانواده شهدا و ایثارگران از اهم برنامه‌های بنیاد است و لازم است اهتمام ویژه‌ای به این مهم کرد.
ابراهیمی تصریح کرد: والدین مکرم شهدا و ایثارگران در طول دوران دفاع مقدس و پس‌ازآن متحمل سختی‌های فراوانی شده‌اند و شایسته است در دوران کهن‌سالی، کمتر دغدغه داشته باشند.
وی با اشاره به موفقیت‌های استان در حوزه‌های مختلف افزود: با پیگیری و تلاش همکاران در حوزه‌های ستادی و شهرستان‌ها موفقیت‌های زیادی برای استان رقم خورده است که کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی و ارزیابی عملکرد از آن جمله است.
ابراهیمی از روسای بنیاد خواست با ایجاد تعامل سازنده با دستگاه‌های اجرایی نسبت به پیشبرد اهداف بنیاد تلاش مضاعفی انجام دهند.
این نشست یک‌روزه بابیان مسائل و مشکلات شهرستان‌ها در حوزه‌های مختلف و ارائه راهکار مناسب برای حل این مشکلات پایان یافت.

 
کد مطلب: 270045
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...