تجلیل از بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز از حیث فعالیت‌های گسترده در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز به‌عنوان دستگاه شایسته تقدیر معرفی شد.
تجلیل از بنیاد شهید و امور ایثارگران در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز
 
به گزارش «ایثار»، بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز با حضور رییس جمهوری، جمعی از وزرا و مقامات کشوری و لشکری و با قرائت پیام مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در محل سالن اجتماعات دانشگاه سمنان برگزار شد.
هیئت ارزیابی و داوری به ریاست نماینده ویژه رییس جمهور از میان وزارت خانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی در عملکرد سال 96 اقدام به معرفی 9 دستگاه برتر کرد که بنیاد شهید و امور ایثارگران از حیث فعالیت‌های گسترده در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در سه راهبرد «مدیریتی ـ تمهیدی»، «آموزشی ـ پژوهشی» و «فرهنگی ـ تبلیغی» و استفاده مناسب از ظرفیت‌های نشریات و برگزاری همایش ملی نماز، تعالی فردی و اجتماعی شایسته تقدیر معرفی شد.
حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران و رییس شورای اقامه نماز بنیاد در این مراسم یک جلد قرآن کریم به همراه لوح تقدیر و انگشتر متبرک مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را از حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر روحانی دریافت کرد.
گفتنی است عباس کاهه مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر شورای اقامه نماز بنیاد و حجت‌الاسلام حسن فریدون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان نیز در این مراسم حضور داشتند.

                                              
انتهای پیام/
کد مطلب: 270049
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...