داخلی صفحه خوزستان خبر
 
دیدار نماینده ولی فقیه درخوزستان با خانواده شهید مدافع امنیت در دزفول
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
آیت اله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با خانواده شهید راه امنیت ، سروان حاجی مراد نادری دیدار و از آنان دلجویی کرد.
دیدار نماینده ولی فقیه درخوزستان با خانواده شهید مدافع امنیت در دزفول
 
آیت اله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان  با خانواده شهید راه امنیت ، سروان حاجی مراد نادری دیدار و از آنان دلجویی کرد.
 در این دیدار صمیمی که جمعه 16 آذرماه و در معیت حجت الاسلام قاضی دزفولی امام جمعه دزفول و دکتر حیدری سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول و همراهان صورت گرفت، با این خانواده دیدار و  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید سعید ،ایشان را مورد دلجویی و تفقد و پیام عرض تسلیت و تبریک مقام معظم رهبری را به همسر و خانواده این شهید ابلاغ فرمودند.
لازم به ذکر است سروان حاجی مراد نادری رئیس کلانتری ۲۰ دزفول بود که جهت اجرای حکم قضائی دستگیری یک شرور سابقه دار، عازم منطقه زیباشهر شهرستان دزفول شد. در حین اجرای ماموریت دستگیری، متهم از داخل منزل به سمت ماموران پلیس تیراندازی کرد که پس از آتش متقابل، سروان حاجی مراد نادری مجروح و پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل آمد. در این حادثه متهم پس از شلیک به سمت مامور نیروی انتظامی به سوی یکی از بستگان خود نیز تیراندازی و ضمن مجروح نمودن وی، اقدام به خودکشی کرد.
کد مطلب: 270051
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...