داخلی صفحه زنجان خبر
 
​برگزاری جلسه شورای معاونین بنیاد شهید استان زنجان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد زنجان، این جلسه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، معاونین و روسای شهرستان های تابعه در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف برگزار شد.
در این جلسه هریک از اعضا به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در حوزه کاری خود پرداخته و مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان نیز در این جلسه بر پیگیری واکسیناسیون خانواده های شهدا و ثبت اطلاعات پایش سلامت ایثارگران در سیستم سجایا تاکید کرد.
علی کاظمی با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان بر همه مسائل موجود و آیین نامه های ابلاغی از سوی سازمان واقف است، گفت: استان زنجان در همه حوزه ها عملکرد خوبی داشته است.
وی با اشاره به برنامه ها و مناسبت های پیشرو بر حضور پرشور در برنامه های 40 سالگی انقلاب و بزرگداشت دهه مبارک فجر و گرامیداشت روز شهدا تاکید کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان همچنین خواستار بروز رسانی اطلاعات شهدا و پیگیری مطالبات از دستگاه های زیربط توسط مسئولان و روسای شهرستان ها شد.
وی با اشاره به اینکه باید همه برنامه های بنیاد شهید پیوست فرهنگی داشته باشد، گفت: برگزاری برنامه های قرآنی، حجاب و عفاف و نماز از جمله اولویت های فرهنگی بنیاد به شمار می رود.
در پایان پس از بیان نظرات اعضای حاضر در جلسه، تصمیمات مفیدی در مورد سیاست‌ها و ضوابط ابلاغی مصوب شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 270056
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...