داخلی صفحه مازندران خبر
 
دانشجويان شاهد و ايثارگر در امر تحصيل سرآمد باشند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر در دانشگاه آزاد اسلامي قائمشهر گفت: دانشجويان شاهد و ايثارگر در امر تحصيل سرآمد باشند
دانشجويان شاهد و ايثارگر در امر تحصيل سرآمد باشند
 
به گزارش ايثار واحد مازندران، جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر با موضوع بررسي امور تحصيلي دانشجويان شاهد و ايثارگر و ارائه گزارش فعاليت ها با حضور مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران و اعضاي ستاد اجرايي شاهد پيش از ظهر امروز هفدهم آذر ماه در دانشگاه آزاد اسلامي قائمشهر برگزار گرديد.
هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در جلسه ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر دانشگاه آزاد اسلامي قائمشهر ضمن گراميداشت ياد شهدا بويژه شهداي دانشجو ، با اشاره به اينكه وضعيت تحصيلي دانشجويان شاهد و ايثارگر بايد از طريق گفتمان بدرستي آسيب شناسي گردد گفت: بررسي دقيق و شناخت كافي از روند تحصيل و تلاش در جهت رفع دغدغه هاي  دانشجويان شاهد و ايثارگر ، در جهت ارتقاء و بهبود وضعيت تحصيلي آنان تأثيرگذار است.
وي مشاوره تحصيلي را براي پيشرفت علمي دانشجويان شاهد و ايثارگر مفيد و مؤثر دانست و افزود:مراكز مشاوره بنياد در سه منطقه غرب، شرق و مركزاستان ، آماده ارائه خدمات مشاوره اي براي ارتقاي تحصيلي به دانشجويان شاهد و ايثارگر است.
مظلومي با اشاره به اينكه فعاليت هاي فرهنگي ستاد اجرايي شاهد در دانشگاهها فعال و پر رنگ گردد گفت: دانشجويان شاهد و ايثارگر در امر تحصيل سرآمد و در توسعه و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت پيشتاز باشند.      
مدير كل بنياد مازندران در اين جلسه در رابطه با مشاوره هاي تحصيلي،تقويت بنيه علمي،آسيب شناسي تحصيلي و بررسي مشكلات و حل دغدغه هاي اين عزيزان،پر رنگ كردن جلسات ستاد اجرايي شاهد،بالا بردن كيفيت برنامه هاي آموزشي،هدفمند كردن فعاليت هاي فرهنگي و پيگيري مصوبات توجه ويژه به موضوع آموزشي و تربيت ...مطالبي بيان كرد.
گفتني است 581 تن از دانشجويان شاهد و ايثارگر استان در رشته هاي مختلف تحصيلي و مقاطع گوناگون در دانشگاه آزاد اسلامي واحد قائمشهر مشغول به تحصيل بوده كه از اين تعداد 120 نفر دكترا،211 نفر كارشناسي ارشد ،188 تن كارشناسي،29 نفر كارشناسي ناپيوسته و 16 نفر شامل دوره كارداني ... هستند.
برگزاري نشست حضوري با مدير كل دادگستري و مدير كل پزشكي قانوني استان،ديدار حضوري با استاندار مازندران ، ديدار چهره به چهره با تعدادي از همكاران شهرستاني از ديگر برنامه هاي مدير كل بنياد مازندران بوده است.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 270057
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...