داخلی صفحه فارس خبر
 
برگزاری یادواره شهدای روستاهای هیربدان و حسن آباد داراب
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱
یادواره شهدای روستاهای هیربدان و حسن آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان داراب با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران در این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار از فارس یادواره شهدای روستاهای هیربدان و حسن آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان داراب با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و جمعی از مسئولین در حسینه روستای هیربدان برگزار شد.
فرمانده سابق سپاه شهرستان داراب  در این مراسم گفت: راه شهدا هدایتگری، روشنگری و ولایتمداری است و ما باید ادامه دهنده راه این بزرگمردان  باشیم و از رهنمود های شهدا در زندگی استفاده کنیم.
سرهنگ صادق زاده با اشاره به زندگی بسیجی شهید حسین فهمیده بیان کرد: این نوجوان 13 ساله الگوی همه ما در دفاع از اسلام و قرآن است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان داراب نیز در این مراسم گفت: شهدا با شجاعت و فداکاری به دفاع از میهن اسلامی پرداختند و به این وسیله، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه بناکردند.
قاسم مرادی افزود: راه شهدا ادامه راه امام حسین(ع) است و ادامه دهندگان راه شهیدان بی شک در دنیا و آخرت به سعادت خواهند رسید.
وی با بیان اینکه بیشتر شهدا در وصایای خود به اطاعت و پیروی از ولی فقیه تاکید داشته اند، اظهار داشت: شهیدان به بالاترین مرحله از درک عمیق معرفت الهی رسیدند و به عنوان سرمشق و الگویی برای جامعه شده اند.
گفتنی است شهرستان داراب در دوران دفاع مقدس  ۵۴۱ شهید تقدیم کرده است.

کد مطلب: 270058
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...