داخلی صفحه یزد خبر
 
بازدید مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ‌استان یزد از ایکنا
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد پیش از ظهر امروز از خبرگزاری ایکنای یزد بازدید کرد.
بازدید مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ‌استان یزد از ایکنا
 
به گزارش «ایثار یزد» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد پیش از ظهر امروز شنبه 17 آذر به همراه مدیر روابط عمومی این نهاد از خبرگزاری ایکنای یزد بازدید کرد.
ابراهیمی در این بازدید نقش ایکنا را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه یادآور شد و اظهار کرد: رسانه‌ها به‌ویژه خبرگزاری ایکنا نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین اقشار مختلف مردم به‌ویژه نسل جوان دارند.
وی ادامه داد: بحث ایثار و شهادت و ترویج این فرهنگ مقوله‌ای است که باید موردتوجه خاصی باشد و نقش رسانه‌ها تأثیر بسزایی در این زمینه به‌ویژه انتقال این فرهنگ به نوجوانان و جوانان دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با اشاره به اینکه کل جامعه ایثارگران درزمینهٔ فراگیری قرآن فعال هستند، اظهار کرد: این موضوع نقطه قوتی است برای بنیاد و در این زمینه افرادی هستند که توانستند در کشور دارای رتبه‌های برتر باشند.
ابراهیمی گفت: به‌عنوان‌مثال در مسابقات قرآن کریم سال گذشته ۱۱ رتبه قرآنی توسط یزدی‌ها در کشور کسب شد.
وی تشکیل شورای نشر فرهنگ قرآنی در این اداره کل را یادآور شد و بیان کرد: این شورا در مرکز استان با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط تشکیل‌شده و در شهرستان‌ها نیز کمیته‌ای بدین منظور راه‌اندازی  که درزمینهٔ قرآنی فعالیت دارند.
 
 
کد مطلب: 270059
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...