مشهد مقدس میزبان جانبازان بیمارستان نیایش تهران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷
دومین کاروان زیارتی خانوادگی جانبازان معزز بیمارستان نیایش به بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) مشرف می شوند.
 
به گزارش واحد خراسان رضوی، در راستای تکریم ایثارگران، دومین کاروان زیارتی خانوادگی جانبازان معزز بیمارستان نیایش تهران به زیارت حرم ثامن الحجج حضرت امام رضا (ع) مشرف می‌شوند.
مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در این راستا گفت: این اردو  به همت اداره کل امور ورزشی و اردویی و با مشارکت شرکت نفت پارس از تاریخ 20 آذر لغایت 23 آذر برگزار می شود.
سید مستجاد حسینی با اشاره به تأثیرات مثبت روحی و جسمی ترخیص از بیمارستان و فواید سفر برای جانبازان معزز بستری در بیمارستان، گفت: با توجه به استقبال این عزیزان از سفر معنوی به مشهد مقدس، این برنامه زیارتی برای بار دوم ویژه جانبازان بستری در بیمارستان نیایش تهران برگزار می شود.
وی افزود: مراسم بدرقه کاروان جانبازان اعزامی 20 آذر با حضور مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و مسئولان بیمارستان نیایش تهران از مقابل بیمارستان نیایش برگزار می شود.
مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران یادآور شد: در این سفر زیارتی تیمی متشکل از پرستاران، پزشکان، مددکاران، کارشناسان و متخصصین اداره امور اردویی و اداره نشاط و سلامت ستاد مرکزی جانبازان گرامی را همراهی خواهند کرد.
همچنین علاوه بر چکاپ پزشکی همه روزه برای این عزیزان، برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی همراه با نشاط و شادابی از جمله استخر و آب‌درمانی، جنگ شادی، برگزاری مسابقات ورزشی مفرح حلقه، فریزبی و بازدید از موزه در طول اردوی مذکور انجام می‌پذیرد.
 انتهای پیام/
 کلمات کليدی: ایثار رضوی، مشهد، زیارت، جانبازان، نیایش، خراسان رضوی
کد مطلب: 270420
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...