​مجلس اربعین مرحوم عالم دوست فردا پنج‌شنبه برگزار می‌گردد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹
مجلس اربعین مرحوم محمدعالم دوست که با اهدا اعضایش به چهار نفر زندگی دوباره بخشیده شد فردا پنج‌شنبه 22آذرماه برگزار می‌گردد.
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی مجلس اربعین مرحوم محمد عالم دوست که با اهدا اعضایش به چهار نفر زندگی دوباره بخشیده شد فردا پنج‌شنبه 22آذرماه از ساعت۱۸:۳۰ الی۲۰:۳۰در مسجد نور شهرک یاغخچیان برگزار می‌گردد.
متن پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده محترم ولی‌فقیه و معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهیدوامورایثارگران به مادر محترم ایشان به شرح ذیل است.
 
چه کسی از خدا به عهد خویش وفادارتر است پس به این معامله‌ای که با او کرده‌اید شادمان باشید و این همان کامیابی بزرگ است.
آیه 111 سوره توبه
سرکار خانم زینب دربان افشرد
همسر محترم جانباز معزز متوفی حسین عالم دوست
سلام‌علیکم
در ساحت ایمانی که دنیای فانی را به آخرت باقی می‌بخشد، پرتو روشنی از حقیقت بهشت را می‌توان به نظاره نشست.
در معامله با خداوندی که بهشت را به صدق عمل می‌دهد، رستگاری از آن‌کسانی است که به نیکی می‌بخشند و دست سخا برای یاری به خلق خدا می‌گشایند. در مرام و منش انسان‌های پاک‌سیرت این بخشایش از جان‌ودل است و از این سیاق است که ایثارگران و خانواده‌های معظم آنان عاشق‌ترین بخشندگان می‌شوند.
حرکت خداپسندانه و انسان دوستانه سرکار عالی را در اهدای اعضای فرزند دلبندتان مرحوم محمد عالم دوست و بخشیدن زندگی به انسان‌های نیازمندی که با دریافت این نیکی جانی دوباره می‌یابند، ارج می‌نهیم و از این سخاوت آسمانی درس ایثار و گذشت برمی‌گیریم. امید که به لطف پروردگار همیشه ایام سلامت و سربلند باشید.
سید محمدعلی شهیدی
کد مطلب: 270643