تشرف جانبازان بیمارستان نیایش تهران به حرم مطهر رضوی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۲
دومین کاروان زیارتی جانبازان بیمارستان نیایش تهران به بارگاه ملکوتی حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دومین کاروان زیارتی جانبازان  بیمارستان نیایش تهران به بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) مشرف شدند.
این اردوی معنوی با هدف زیارت بارگاه ملکوتی ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) و ارتقا سطح سلامتی و شادابی و  با حضور 40 نفر از جانبازان و همسران آنان از 21 تا23 آذرماه برگزار می شود.
پرستاران و تیم پزشکی در طول مدت این سفر زیارتی، تیم جانبازان را همراهی می کنند.
مشاوره خانوادگی و درمانی، برگزاری مسابقه ورزشی به صورت جداگانه ویژه جانبازان و همسران ، بهره مندی از  برنامه های فرهنگی، تفریحی و خوان گسترده حرم امام رئوف از دیگر برنامه های این سفر زیارتی است.
جانبازان معزز که در این اردو شرکت دارند، جزء گروه‌های خاص ایثارگران محسوب می‌شوند که بر اساس نظر و تجویز پزشک این اردو به همراه کلاس آموزش خانواده و امدادرسانی  برای این عزیزان برگزار شده است.
این سفر زیارتی به همت اداره کل ورزشی و اردویی معاونت فرهنگی آموزشی، مشارکت شرکت نفت پارس و همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی برگزار شد.
گفتنی است، اولین کاروان زیارتی جانبازان بیمارستان نیایش تهران و همسران آنان در مهرماه سال جاری در یک سفر چهار روزه عازم مشهد مقدس شدند.
انتهای پیام/

نرجس محمدی خبرنگار ایثار رضویکلمات کليدی: ایثار رضوی، جانبازان، بیمارستان نیایش، خراسان رضوی، سفر زیارتی، مشهد،
کد مطلب: 270646
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...