جانبازان نماد و اسوه ازخودگذشتگی هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸
معاون فرماندار شهرستان اهر: ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و جانبازان که جان ارزشمند خود را در راه اسلام و ارزش‌های الهی نثار کردند، غیرقابل‌توصیف است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، علی حسن‌زاده معاون فرماندار اهر در دیدار با تعدادی از جانبازان این شهرستان، آنان را نماد و اسوه ازخودگذشتگی خواند و گفت: جانبازی مقامی پرافتخار و قابل‌احترام است.
وی بابیان اینکه ایثار و فداکاری جانبازان الگویی برای آحاد مردم جامعه است اظهار داشت: ثابت‌قدم ماندن جانبازان و خانواده‌های مکرم آنان، در راه آرمان‌ها و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بسیار ارزشمند است.
حسن‌زاده تأکید کرد: ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و جانبازان که جان ارزشمند خود را در راه اسلام و ارزش‌های الهی نثار کردند، غیرقابل‌توصیف است.
گفتنی است، معاون فرماندار شهرستان اهر در ادامه دیدارهای هفتگی خود با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر، سه‌شنبه 20 آذرماه سال 1397 با جانبازان سرافراز محبوب لطفی، حمداله سقندل اصل و هزار سلمانی ملاقات و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
در این دیدارها که رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر و تنی چند از مسئولین شهرستانی نیز حضور داشتند از ایثارگری‌ها و فداکاری‌های این عزیزان تجلیل شد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، معاون فرماندار، جانبازان
کد مطلب: 270650