شخصیت علمی و اخلاقی کارکنان ایثارگر در اشاعه فرهنگ ایثار نقش بسزایی دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با تآکید بر اینکه وجه تمایز اصلی شاغلان ایثارگر در مراکز ادارات و سازمان‌ها،‌ در جاذبه و نحوه رفتار و برخورد آنان در محیط کار است افزود: شخصیت علمی، اخلاقی و حرفه‌ای کارکنان ایثارگر در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار نقش بسزایی دارد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در نشستی تخصصی با محمدحسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تآکید بر اینکه وجه تمایز اصلی شاغلان ایثارگر در مراکز ادارات و سازمان‌ها،‌ در جاذبه و نحوه رفتار و برخورد آنان در محیط کار است افزود: شخصیت علمی، اخلاقی و حرفه‌ای کارکنان ایثارگر در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار نقش بسزایی دارد.
عباس پورحسن ضمن قدردانی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در استخدام و جذب نیروهای کارآمد و متخصص جامعه معزز ایثارگری در طول سال جاری گفت: اهتمام و تعامل دانشگاه در تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر بسیار بدیهی و مبرهن بوده و این امر در سال 1397، با استخدام و شروع به کار 92 نفر از جامعه معزز ایثارگری با استفاده از سهمیه 25 درصد استخدامی ایثارگران در دستگاه های دولتی، نمود بسیار ویژه‌ای داشته است.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی افزود: اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگر از مهم‌ترین دغدغه‌های بنیاد بوده و هست و همواره قدردان یاری مسئولین در این امر هستیم.
وی با تأکید بر اینکه باید کرامت فرزندان شهدا در تمام عرصه‌های اجتماعی و به‌خصوص در مراکز تعلیم و تربیت همچون دانشگاه حفظ شود، افزود: مطمئناً اگر شهدا امروز زنده بودند گمنام‌تر از سایرین،  کار می کردند و پاسخگوی نیازهای مردم می‌بودند؛ فرزندان شهدا و ایثارگر نیز راه پدران خود را در خدمت بی‌ادعا به ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ سلامت رفتاری در محیط کار می‌توانند زنده نگه‌دارند.
پورحسن تصریح کرد:‌ آحاد مردم با دیدن رفتار شایسته جامعه ایثارگری، عاشق فرهنگ شهادت و آرمان‌های اسلام می‌شوند چراکه در زمان پیامبر (ص) هم مردم ابتدا عاشق اخلاق و منش پیامبر(ص) می‌شدند و بعد اسلام می‌آوردند.
گفتنی است، هم اکنون قریب به یک هزار و 700 نفر از جامعه معزز ایثارگری تحت پوشش استان آذربایجان شرقی در  دانشگاه علوم پزشکی تبریز مشغول به کار می باشند.
انتهای پیام/

 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی،‌ بنیاد شهید و امور ایثارگران،‌دانشگاه علوم پزشکی تبریز، شاغلین ایثارگر
کد مطلب: 270917