دیدار با خانواده های شهدا پشتوانه حفظ روحیه ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
معاون فرماندار خداآفرین در دیدار با ایثارگران گفت: خانواده های معظم شهدا دین خود را به‌نظام ادا کردند و بدون هیچ چشم داشتی همچنان پای آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، رحمان فلاح معاون فرماندار خداآفرین استقلال و امنیت حاضر ایران اسلامی را مرهون فداکاری شهدا و ایستادگی خانواده‌های آنان دانست و گفت: توانمندی‌های داخلی در عرصه‌های گوناگون و تأمین زندگی شرافتمندانه برای مردم بدون اجازه کوچک‌ترین دخالت و تعدی بیگانگان در پرتو همین رشادت‌ها و مقاومت‌ها به‌دست‌آمده است.
فلاح دیدار با خانواده های معظم شهدا را پشتوانه حفظ روحیه ایثار و شهادت عنوان کرد و افزود: شهدای ما مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند و امروز عزت اسلام و مسلمین از ثمره خون شهداست و یاد شهدا باید همیشه در فضای جامعه زنده بماند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: خانواده های معظم شهدا دین خود را به‌نظام ادا کردند و بدون هیچ چشم داشتی همچنان پای آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
یادآوری می‌شود؛ شنبه 24 آذر 1397 معاون فرماندار خداآفرین به‌اتفاق بخشدار مینجوان، فرمانده پاسگاه مرزی عاشقلو، رئیس بنیاد کلیبر با خانواده معظم شهید حیدر علی بنیادپور در روستای شیخ حسنلو خداآفرین دیدار و با اهدای لوح ار فداکاری و ایثارشان تقدیر  کرد.
گفتنی است، معاون فرماندار به همراه مسئولین با حضور در گلزار شهدای روستای شیخ حسنلو با نثار فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
یادآرو می شود، شهید «حیدرعلی بنیادپور» در 12 اردیبهشت 1342 در روستای شیخ حسنلو خداآفرین متولد شد و در 24 فروردین 1362 در درگیری با مزدوران بعثی عراق بر اثر اصابت تیر و ترکش دشمن در منطقه عملیاتی عین خوش به فیض عظمای شهادت نائل گردید.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، دیدار ،خانواده شهدا ، شهرستان خداآفرین ، بخش مینجوان ، معاون فرماندار ، رحمان فلاح
کد مطلب: 270999
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...