نسل جوان ما نياز مبرم به شناخت فضايل شهدا دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت:امروز به برکت خون شهدا و تفکر آنان جمهوری اسلامی ایران بر قله عزت و اثرگذاری بر مناسبات جهانی ایستاده است
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدای آذربایجان غربی : فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در يادواره شهداي فرهنگيان شهرستان اروميه گفت: شهدا نظاره گر اعمال و الگوی تمام عیار ما هستند و طی مراحل تعالی بدون الگو سخت و با الگو سهل و آسان است.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی  افزود: شهدا معلمینی بودند که پیامشان را با قلم هدایتگر خود یعنی خون پاکشان نوشتند.
وی با بیان اینکه شهدا با تکه تکه شدن در راه حق به ما درس دادند که نگاهی به آن چه که قرآن می گوید داشته باشیم، گفت: نیاز مبرم نسل جدید ما امروز شناخت هر چه بیشتر راه شهداست.
سردار شهسواری تصریح کرد: امروز به برکت خون شهدا و تفکر آنان جمهوری اسلامی ایران بر قله عزت و اثرگذاری بر مناسبات جهانی ایستاده است.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی اظهار کرد: اگر امروز مقاومت اسلامی در لبنان مقتدرانه در برابر رژیم صهیونیستی ایستاده و یمنی که چهار سال است غرق در آتش و خون است در برابر آل سعود قد علم کرده همه به برکت خون شهداست.
وی گفت: جنگ دو روزه اخیر رژیم صهیونیستی با مقاومت اسلامی در فلسطین سریع ترین آتش بس تاریخ جهان بود و این برای نخستین بار در تاریخ جهان است که کشور آغاز کننده جنگ دو روز پس از آغاز آن درخواست آتش بس می کند.
سردار شهسواری تصریح کرد: ما در قرن بیستم با انقلاب های مختلفی در جهان مواجه بودیم، از انقلاب مائو در چین تا انقلاب تزاری در روسیه و همه این انقلاب ها بدون استثنا از ریل اصلی بنیانگذارانشان جدا شدند اما امروز ما با افتخار ۴۰ سال بعد از پیروزی انقلاب شکوهمندمان به خط امام خمینی (ره) پایبندیم و امام خامنه ای این راه را ادامه می دهند.
انتهای پیام
کد مطلب: 271112
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...