برگزاری هشتمین سالگرد یادواره شهدای تاسوعای حسینی چابهار
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۶
هشتمین سالگرد یادواره شهدای تاسوعای حسینی چابهار شنبه شب ۲۴آذر ۹۷ در مسجد امام حسین علیه السلام چابهار برگزار شد.
برگزاری هشتمین سالگرد یادواره شهدای تاسوعای حسینی چابهار
 
به گزارش ایسنا- ‌ فرماندار ویژه شهرستان چابهار در این مراسم بیان کرد؛ امروز اگر شرایط برای انجام خدمت فراهم است قطعاً از  برکت خون این عزیزان است و ما هم ان‌شاءلله بتوانیم در این سنگر در این محفل خدمتگزاران صادقی باشیم‌.
‏رحمدل بامری اظهار کرد: نماد خون سرخ شهدا، عزت و عظمت شما امروز همه جهان را نورانی کرده است نه تنها جمهوری اسلامی ایران نه تنها دنیای اسلام بلکه همه ی دنیا را در نوردیده است و این شکوه برای ما سراسر شور، افتخار و اقتدار است‌.
سرپرست فرمانداری چابهار با اشاره به توطئه های ‌دشمن گفت: دشمن ‌همواره دنبال این است که جلوی توسعه فرهنگی، ملی اسلامی و اقتصادی ما را بگیرد اما این آرزو را به گور خواهد برد.  تمام دسیسه‌، حرکات دشمن بر آن است که وحدت ،اتحاد و انسجام ما را بر هم بزند، برادران شیعه و سنی در برابر دسیسه‌های دشمن ید واحده هستند با قاطعیت این توطئه‌ها را با شکست روبرو می کنند و وجود وحدت عملی بین مردم و روحانیون شیعه و سنی به برکت خون شهداست.
به گزارش ایسنا، حمله انتحاری در روز ۲۴ آذر ۱۳۸۹ مصادف با تاسوعا در شهر چابهار انجام شد. حملات انتحاری در میان گروهی از عزاداران شیعه و سنی نزدیک مسجد امام حسین چابهار به‌وسیلهٔ دو بمب‌گذار انتحاری انجام شد.
 
کد مطلب: 271267
 
 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور