فیلم مستند "دل سپرده" رونمایی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹
فیلم مستند روایی «دل سپرده» همزمان با سالروز وفات حضرت معصومه (س) در تبریز رونمایی شد
 
به گزارش خبرآنلاین از تبریز، فیلم مستند دل سپرده به تهیه‌کنندگی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی و به کارگردانی حجت رنجبری،  با حضور نماینده ولی فقیه در استان و خانواده شهدا رونمایی شد.
در این همایش، سردار عباسقلی‌زاده جانشین سپاه عاشورا با بیان اینکه نیروهای نظامی ایران یکی از قدرتمندترین نیروهای نظامی جهان به‌شمار می‌رود، اظهار کرد: عزت، اقتدار و اعتبار ایران را مدیون شهدا، رزمندگان و بسجیان کشور هستیم.
وی پیروزی نیروهای مقاومت در برابر داعش را اراده خداوند و رهنمودهای مقام معظم رهبری عنوان کرد و افزود: همچنین خون شهدا، مردم شهیدپرور و خانواده‌های شهدا از عوامل پیروزی مقاومت هستند.
سردار عباسقلی‌زاده با اشاره به دشمنی عربستان سعودی با شیعیان جهان تصریح کرد: فتنه افکنی عربستان در یمن، سوریه و عراق بر کسی پوشیده نیست که خوشبختانه با تدابیر رهبری، مسئله داعش را در منطقه خاتمه دادیم.
در ادامه این همایش، محمدحسین بلاغی، رئیس حوزه هنری آذربایجان‌شرقی اظهارکرد: شهدا تربیت یافته پدران و مادرانی هستند که به روحیه شهادت، ایثار و مقاومت آشنا هستند و به این روحیه افتخار می کنند.
وی با اشاره به زندگی شهید محمدرضا فخیمی اذعان کرد: وی در دوران زندگانی خود خادم واقعی امام حسین (ع) بوده و با اینکه در رشته پزشکی قبول شده بود اما به دانشکده نظامی امام حسین (ع) وارد می شود.
بلاغی در ادامه با اشاره به اقدامات حوزه هنری اظهار کرد: حوزه هنری استان در کنار سایر نهادهای فرهنگی و ارزشی، مراسمات مختلفی از جمله شب‌های خاطره، نشر کتب تاریخ شفاهی دفاع مقدس، ساخت مستندهای زندگی شهدای مدافع حرم حامد جوانی و فخیمی و سایر فعالیت ها مشغول است.
کد مطلب: 271508
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...