خدمت صادقانه در بنیاد در جهت اعتلای اهداف شهدا و امام است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی در دیدار با مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان‌شرقی خاطرنشان شد: خدمت صادقانه و از روی اخلاص همکاران بنیاد که بسیاری خود از جانبازان و خانواده بزرگ ایثارگری استان هستند، در جهت اعتلای اهداف و آرمان‌های شهدا و امام راحل بوده و هست.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، عباس پورحسن در دیدار با امیر خلیلیان مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان‌شرقی خاطرنشان شد: خدمت صادقانه و از روی اخلاص همکاران بنیاد که بسیاری خود از جانبازان و خانواده بزرگ ایثارگری استان هستند، در جهت اعتلای اهداف و آرمان‌های شهدا و امام راحل بوده و هست.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه افتخار خدمت در نهاد انقلابی بنیاد به برکت ایمان و اعتقاد قلبی بوده خاطرنشان شد: خدمت به جامعه معزز ایثارگری موجبات روحیه مضاعف و انگیزه برای تلاش بیشتر را فراهم می‌آورد.
پورحسن افزود: بایستی در راستای تکریم و تعظیم و همچنین زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره‌ خانواده شهدا و ایثارگر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش و اهتمام جدی داشته باشیم.
امیر خلیلیان مدیرکل دیوان محاسبات آذربایجان‌شرقی در این دیدار اظهار داشت: آذربایجان در طول دوره‌ها و برهه‌های زمانی گوناگون حضور چشمگیر و انقلابی خود را برای حفظ و پاسداری از دستاوردهای انقلاب به اثبات رسانده است.
خلیلیان عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان را در تمامی زمینه‌های مالی و اجرای قوانین مثبت ارزیابی کرد و گفت: اجرای صحیح قوانین و دستورالعمل‌ها در راستای خدمات‌رسانی مطلوب به جامعه و به‌خصوص ایثارگران به جد اجرا شده است.
وی با ابراز خرسندی از انتصاب شایسته عباس پورحسن افزود: دیوان محاسبات استان همواره قدردان ایثار و فداکاری خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر بوده و آماده هرگونه همکاری در جهت حل مسائل و مشکلات این قشر معزز است.
انتهای پیام/کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مدیرکل، دیدار، دیوان محاسبات، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 271519