بازدید مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی از «میز خدمت»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی با حضور در «میز خدمت» بنیاد استان از نزدیک با جامعه معزز ایثارگری دیدار و در جهت انجام امورات درخواستی آنان دستورات لازم را ارائه داد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، عباس پورحسن در حاشیه بازدید و حضور خود در «میز خدمت» بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تصریح کرد: خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر ولی‌نعمتان ما هستند، لذا خدمت صادقانه به آنان در اولویت کاری نهاد انقلابی بنیاد قرار دارد و در این راستا از تمام توان و ظرفیت خود بهره می‌بریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در آموزه‌های دینی ما رضایتمندی و ارزش‌گذاری برای وقت مردم و انجام امورات آن‌ها به بهترین صورت ممکن از جایگاه والایی برخوردار است تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌عنوان نهاد مقدسی که عهده‌دار انجام امورات خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان سرافراز است در انجام این مهم پیشقدم بوده و امیدواریم بتوانیم با جلب رضایت جامعه هدف خود، رضایت خداوند متعال را به دست آوریم.
وی افزود: «میز خدمت» با عنوان «مرکز هاتف» در بنیاد از سال‌های بسیار دور اجرا شده است و اکنون با حضور معاونین و کارشناسان زبده و کارآمد، پیشتاز انجام خدمات در میز خدمت بوده و دارای سابقه و تجربه ارزشمندی است.
پورحسن در ادامه بیان داشت: ارائه اطلاعات و راهنمایی‌های لازم به مراجعین در ارتباط با امور مربوطه و تکریم ارباب رجوع از اهداف جاری در این مرکز است.
یادآور می‌شود، ظهر امروز دوشنبه 3 دی 1397، مدیرکل بنیاد استان با حضور در میز خدمت از نزدیک با جامعه معزز ایثارگری دیدار و در جهت انجام امورات درخواستی آنان دستورات لازم را ارائه داد.
گفتنی است، «میز خدمت» در اجرای  تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان «حقوق شهروندی در نظام اداری» به‌منظور  ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایت‌مندی آنان از عملکرد دستگاه‌های اجرایی (اعم از ملی و استانی) که عهده‌دار ارائه خدمات به مردم هستند، در کلیه دستگاه‌های اجرایی راه اندازی شد.
انتهای پیام/عکس: مائده زارعی
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، مدیرکل، میز خدمت، دیدار، بنیاد شهید و امور ایثارگران، خانواده شهدا و ایثارگران
کد مطلب: 272153
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور