مدیر کل بنیاد خراسان رضوی
پاسداری از انقلاب وظیفه همگانی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: پاسداری از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه آحاد مردم و مسولان است.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت‌الاسلام حسین معصومی در بيستمین سفر شهرستانی خود در اجتماع بزرگ خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران خوشاب که دوشنبه سوم دي در مسجد امام حسن مجتبي(ع) برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: سه عامل در پيروزي انقلاب نقش اساسي داشت، اعتقاد به انقلاب، وحدت ملت و رهبري امام و مقام معظم رهبري و امروز دشمنان ايران اسلامي روي اين سه اصل تبليغات زيادي داشته تا بتواند اين سه عامل را حذف يا كمرنگ كند. 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی تصریح کرد: ما امروز وظيفه داريم تا نگذاريم اين سه عامل كه موجب موفقيت نظام و انقلاب تا عمر 40 سالگي آن شده است از هم بپاشد و اعتقاد، وحدت و رهبر سه عامل حياتي براي نظام جمهوري اسلامي ايران است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه آحاد مردم و مسولان است.
وی ادامه داد: دشمنان ايران اسلامي در صدد سرنگوني اين انقلاب هستند و ما به واسطه حضور و وجود، خانواده شهدا و ايثارگران در صحنه، هيچ گاه به دشمن اجازه نخواهيم داد تا به خواسته‌هاي شيطاني خود دست پيدا كند. 
این مراسم با حضور با شکوه خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران، معاونین تعاون، بهداشت و درمان و فرهنگی بنیاد خراسان رضوی، امام جمعه، فرماندار و رئیس بنیاد شهرستان خوشاب برگزار شد.
 در پایان این مراسم، خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان خوشاب مشکلات خود را با مدیران حوزه ایثارگری استان خراسان رضوی در قالب میز خدمت مطرح کردند.
گفتنی است شهرستان خوشاب که 201کیلومتر با مشهدمقدس فاصله دارد، 113 شهيد، 220 جانباز و 7 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/
جواد قلعه نویی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان خوشاب
حامد دائمی تنظیم کننده

مطالب مرتبط با این خبر
1-بیستمین سفر شهرستان مدیرکل بنیاد خراسان رضوی به خوشاب
2-مدیر کل بنیاد خراسان رضوی: پاسداری از انقلاب وظیفه همگانی است
3-رئیس بنیاد خوشاب: ادامه راه شهدا مهمترين هدفي است كه آن را دنبال مي‌كنيم
4-مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ايثارگران:فرهنگ ايثار و شهادت با قلب مردم خوشاب گره خورده است
5-معاون تعاون بنیاد خراسان رضوی: فرزندان شهدا و ایثارگران الویت جذب در شرکتها و صنایع هستند
6-مدیرکل بنیاد خراسان رضوی: خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر افتخار است
 
 
 
 
 

کلمات کليدی: ایثار رضوی، بیستمین، سفر شهرستانی، خوشاب،
کد مطلب: 272159
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...