​مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ايثارگران
فرهنگ ايثار و شهادت با قلب مردم خوشاب گره خورده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ايثارگران گفت: فرهنگ ايثار و شهادت در اين خطه با قلب، گوشت و پوست مردم پيوندي لاينفك خورده است و وظيفه همه ما است تا از اين فرهنگ به درستي پاسداري كنيم.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، حسن فتحي‌نيا در بيستمین سفر شهرستانی در اجتماع خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران خوشاب كه دو‌شنبه سوم دي در مسجد امام حسن مجتبي(ع) اين شهرستان برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: از سال 1361 كه در جبهه حضور داشتم تا سال 1365 به تناوب با رزمندگان خوشابي همراه و همسنگر بودم و به ياد دارم بسياري از فرماندهان آرزو داشتند تا بخشي از نيروهاي آنان را رزمندگان خوشابی تشكيل دهند چرا كه جواناني بسيار دلیر و شجاع بودند. 
وی افزود: منطقه خوشاب، شهرستان اسوه جامعه ايثارگري است و فرهنگ ايثار و شهادت در اين خطه با قلب گوشت و پوست، مردم پيوندي لاينفك خورده است و وظيفه همه ما است تا از اين فرهنگ به درستي پاسداري كنيم. 
مشاور استاندار تصریح کرد: پاسداري از خون شهدا و همچنين ترويج فرهنگ ايثار و شهادت بايد به يك وظيفه همگاني تبديل شود و آحاد جامعه از بركت اين فرهنگ بهره مي‌برند.
فتحي‌نيا در ادامه گفت: خدمت به جامعه ايثارگري در كشور يك وظيفه همگاني است و همه ما بايد در هر پست و مقام و در هر جايي كه هستيم به جامعه ايثارگری كمك كنيم.  
گفتنی است شهرستان خوشابکه 201 کیلومتر با مشهدمقدس فاصله دارد، 113 شهيد، 220 جانباز و 7 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/


جواد قلعه نویی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان خوشاب
حامد دائمی تنظیم کننده

مطالب مرتبط با این خبر
1-بیستمین سفر شهرستان مدیرکل بنیاد خراسان رضوی به خوشاب
2-مدیر کل بنیاد خراسان رضوی: پاسداری از انقلاب وظیفه همگانی است
3-رئیس بنیاد خوشاب: ادامه راه شهدا مهمترين هدفي است كه آن را دنبال مي‌كنيم
4-مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ايثارگران:فرهنگ ايثار و شهادت با قلب مردم خوشاب گره خورده است
5-معاون تعاون بنیاد خراسان رضوی: فرزندان شهدا و ایثارگران الویت جذب در شرکتها و صنایع هستند
6-مدیرکل بنیاد خراسان رضوی: خدمت به خانواده های شاهد و ایثارگر افتخار است
 
 
 

کلمات کليدی: ایثار رضوی، خوشاب، بیستمین، سفر شهرستانی، خراسان رضوی،
کد مطلب: 272167