معاون توسعه مدیریت بنیاد شهرستان های تهران:
جلسه آموزشی اتوماسیون پرگار در بنیاد شهرستان های تهران برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۸
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهرستان های تهران با اشاره به ضرورت آگاهی با اتوماسیون پرگار گفت: جلسه آموزشی اتوماسیون پرگار در بنیاد شهرستان های تهران برگزار شد.
 
 به گزارش "ایثار"؛ امیر احمد اسکندری با اشاره به جلسه آموزشی اتوماسیون پرگار اظهارداشت: با توجه به ضرورت ارائه مدل های پیشرفته ارائه خدمات به جامعه هدف، نیاز به سیستم های پیشگام مدرن جهت کار در محیط جدید و توجه جدی تر به ایمنی و امنیت اطلاعات و بهره گیری از فناوری های امنیتی پیشرفته نسل جدیدی از سیستم های اتوماسیون اداری با رویکردی متفاوت نسبت به سیستم های موجود را طلب می‌کند و دستیابی به این سیستمها بدون تجربه و تسلط بر دانش و فناوری روز محقق نمی‌شود.
وی بیان کرد: جامعیت سیستم اتوماسیون اداری در نقش بستر ارتباطات سازمانی و برون سازمانی تاثیر مستقیم بر تحقق سازمان چابک و بدون کاغذ دارد در واقع سازمان بدون کاغذ که از منظر کاهش هزینه های اداری و افزایش اثربخشی و چه از منظر مسئولیت های اجتماعی و زیست محیطی تنها با پیاده‌سازی سیستم جامع الکترونیکی اسناد و مکاتبات که در آن به گونه هوشمندانه نیاز سازمان پیش‌بینی و گنجانده شده باشد محقق خواهد شد.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهرستان های تهران افزود: توسعه سیستم‌های اتوماسیون اداری ضمن افزایش بلوغ ارتباطات سازمانی وظیفه مکاتبات اداری را به زمینه ای برای ارتباطات رسمی ارتقا داده است و بر این اساس سیستم مکاتبات اداری در اتوماسیون پرگار در فرایند ثبت و توزیع مکاتبات رسمی سازمان به دنبال افزایش اثربخشی و کارایی این واحدها و افزایش سهولت و سرعت گردش مکاتبات در سازمان است.
اسکندری با اشاره به امکانات اتوماسیون پرگار گفت: اتوماسیون چرخه تهیه پاراف و ثبت و صدور نامه های صادره، تعریف الگوهای پویا برای نامه های اداری، پشتیبانی از امضای الکترونیکی امضای دیجیتال در ثبت صدور نامه‌ها، دسترسی به تغییرات و نگارش های پیش نویس نامه های صادره را فراهم می کند.
وی عنوان کرد: تعریف نقش مدیریت مکاتبات اداری به صورت مستقل از مدیر سیستم، پشتیبانی از مدلهای مختلف سازماندهی ثبت مکاتبات سازمانی، امکان ثبت مرحله و تقسیم کار مناسب در واحدهای ثبت نیز در پرگار لحاظ شده است.
معاون توسعه مدیریت بنیاد شهرستان های تهران در پایان خاطرنشان کرد: اتوماسیون پرگار خودکارسازی عملیات تکرارپذیر در حوزه مکاتبات اداری، بازیابی و دسترسی سریع مکاتبات، پیگیری و رهگیری لحظه ای و دقیق مکاتبات دستورات و ارجاعات، نگهداری و دسترسی سریع به زنجیره سوابق مکاتبات، و رویدادنگاری کامل عملیات انجام شده بر روی مکاتبات را محقق می سازد.

 
کد مطلب: 272916
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...