پیام تسلیت مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد در پی درگذشت معاون تعاون ودرمان بنیاد شهرستان گچساران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت همکار وجانباز سرافراز «حاج فضل الله اسدی » معاون تعاون ودرمان بنیاد شهرستان گچساران با صدور پیامی ضمن ابراز تسلیت و همدردی با خانواده و همکاران ایشان برای بازماندگان صبر جمیل مسالت کرد.
 
انا لله و انا الیه راجعون
خانواده  محترم جانباز گرانقدر حاج فضل الله اسدی سلام  علیکم جانبازان  سرافراز، افتخارآفرینانی که در میدان نبرد جان‌فشانی کردند و عزت و آزادگی برای ایران و ایرانی به ارمغان آوردند، هیچ‌گاه مسئولیت خود را تمام‌شده نمی‌دانند و تا لحظه وصال به جهاد و کوشش مشغول‌اند.
درگذشت همکار وجانباز سرافراز «مرحوم حاج فضل الله اسدی »  که سال‌ها صادقانه در بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت نمود را به شما خانواده گرامی تسلیت عرض می‌نمایم. بی‌تردید فقدان این مدیر شایسته، متعهد و ایثارگر برای سازمان رویدادی ناگوار است که جبران آن به‌آسانی میسر نخواهد شد.
اینجانب ضمن ابراز مراتب تسلیت و همدردی با شما خانواده محترم و همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گچساران برای بازماندگان صبر جمیل مسألت دارم. امید که به فضل الهی مشمول مغفرت و قرین رحمت ربوبی گردند.
سید منصور موسوی 
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد
 
کد مطلب: 273533