در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی:
دیدار و دلجویی از کلیه جانبازان 70% و والدین دو شهیدبه بالای استان در منزل
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۰
معاون تعاون و امور اجتماعی استان: در راستای طرح سپاس و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از کلیه جانبازان 70% و والدین دو شهید به بالا در استان دیدار و دلجویی می شود.
دیدار و دلجویی از کلیه جانبازان 70% و والدین دو شهیدبه بالای استان در منزل
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از کلیه جانبازان 70% به بالا و والدین دو شهید به بالا در منزل دیدار به عمل خواهد آمد.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: در راستای طرح سپاس و در آستانه سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از کلیه جانبازان 70%  و والدین معظم دو شهید به بالای استان در منزل دیدار و دلجویی به عمل خواهد آمد.
غلامعلی ثموری افزود: این برنامه دیدار با مشارکت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان از دوازدهم دی ماه شروع و تا 22 بهمن ماه 97 در سطح استان ادامه خواهد داشت.
وی خاطر نشان کرد: در این دیدار ها ضمن بررسی مسائل و مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر به صورت ویژه با هدایایی متبرکه از سوی آستان قدس رضوی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.
ثموری در این برنامه که از روز چهارشنبه 12 دی ماه با حضور مسئولین آستان قدس رضوی در استان و هیئت رزمندگان اسلام شروع شده گفت: وجود بارگاه آقا علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) در ایران از برکات امامان ما شیعیان می باشد و هر چه انقلاب اسلامی دارد از برکت و وجود شهدا و ایثارگران عزیز می باشد.
کد مطلب: 273536
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...