مجموعه فیلم‌های کوتاه «کرانه‌های نور» در گیلان رونمایی شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از رونمایی مجموعه فیلم‌های کوتاه با عنوان «کرانه‌های نور» در گیلان خبر داد.
مجموعه فیلم‌های کوتاه «کرانه‌های نور» در گیلان رونمایی شد
 
به گزارش «ایثار»، سید مرتضی حسینی با اشاره به رونمایی مجموعه فیلم‌های کوتاه با عنوان «کرانه‌های نور» گفت: این مجموعه شامل ۵ فیلم کوتاه با موضوع شهدا و قرآن است که هم‌زمان با سفر معاون و مدیران کل حوزه معاونت فرهنگی به استان گیلان در همایشی با عنوان «کرانه‌های نور» رونمایی شد.
وی افزود: مجموعه فیلم‌های کوتاه «کرانه‌های نور» به کارگردانی اسحاق مجیدی و نویسندگی ایمان پورغلامی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان تهیه و تولید شده است.
حسینی تولید آثار هنری و مفهومی را از اولویت‌های بنیاد عنوان کرد و اظهار داشت: باید با خلق آثار هنری فاخر و به دور از مستقیم گویی به دنبال تأثیرگذاری بیشتر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشیم.
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران حمایت از آثار تولیدی در استان‌ها و بومی‌سازی فعالیت‌های هنری را به عنوان یکی از اهداف اداره کل هنری بنیاد بیان کرد و گفت: امیدواریم با حمایت‌های لازم از هنرمندان استان‌ها در چهارچوب استانداردهای لازم برای تولید آثار کیفی، بتوانیم شاهد خلق آثار هنری در بخش متنوع حوزه ایثار باشیم.
حسینی همچنین از تولید یک نماهنگ با موضوع «ایثار اجتماعی» در گیلان خبر داد و اظهار داشت: این اثر در ۲۲ اسفند سال جاری هم‌زمان با روز بزرگداشت شهدا در استان گیلان رونمایی خواهد شد.
وی افزود: همچنین مقرر شد پارتیتور سمفونی پیروزی برای اجرا به ارکستر سمفونیک گیلان تحویل داده شود تا در شهر رشت به روی صحنه رود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 273787
 


 
 
روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...