حضرت آیت الله سلیمانی:
دیدار و تکریم از خانواده شهدا موجب تداوم انقلاب اسلامی است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۴
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان: شهدا به هیچ کس مدیون نیستند، اما همه ما مدیون شهدا هستیم و باید در پاسداشت سیره و راه شهدا کوشا باشیم.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، در راستای طرح سپاس و در آستانه سالگرد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت استان به اتفاق مدیر کل بنیاد استان، با دو خانواده شهید اهل تسنن دیدار و دلجویی نمودند.
آیت الله سلیمانی در این دیدار خاطر نشان کرد: کلمه شهید در میان همه جوامع اسلامی و برای همه مردم مسلمان کلمه مقدسی است و ارزش خاصی دارد و کسانی که خدمات بزرگی به بشریت کردند بسیارند اما در مقابل شهید ارزششان پایین تر است.
وی افزود: همه مردم و مسئولین مدیون شهدا هستند چرا که آنان از جان خود مایه گذاشته اند و در راه صیانت و دفاع از کشور اسلامی از هیچ چیزی دریغ نکردند.
ایشان در قبال دین مردم و مسئولین نسبت به شهدا گفت: شهدا به هیچ کس مدیون نیستند، اما همه ما مدیون شهدا هستیم و باید در پاسداشت سیره و راه شهدا کوشا باشیم.
ایشان همچنین دیدار و تکریم از خانواده های معظم شهدا را موجب تداوم انقلاب اسلامی دانست و گفت: اگر امروز ما با آرامش و با خیال راحت دور هم و برای تکریم خانواده معظم شهدا اینجا نشسته‌ایم، همه این آرامش را مرهون و مدیون خون همین شهدا هستیم.
نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: اگر شهدا چه در جبهه جنگ تحمیلی، چه در مبارزه با ضد انقلاب و چه در دفاع از حرم فداکاری نمی‌کردند امروز ما اینجا نبودیم. شهید زنده است و روزی خود را دریافت خواهد کرد.

در پیایان این دیدار از دو خانواده شهید اهل تسنن شهرستان زاهدان تجلیل به عمل آمد.
کد مطلب: 273857
 
 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...