مهدی حدادی:
خانواده معظم شهدا اسوه صبر و استقامند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیمروز گفت: خداوند برخی انسانهای خوب خود را به سختیها و مشکلات آزمون می کند تا از خداوند امتیاز بگیرند و خانواده معظم شهداء با صبر، گذشت و ایثار امتیاز خود را از خداوند منان دریافت کرده اند.
خانواده معظم شهدا اسوه صبر و استقامند.
 

به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، در راستای تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، با حضور آریایی فر معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نیمروز از مادر شهید معظم منوچهر سنچولی در روستای زیارت جهانتیغ دیدار و دلجویی به عمل آمد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیمروز ضمن دیدار و دلجویی، از صبر و تلاش مادر شهید جهت نگهداری از ۴ فرزند معلول در منزل تمجید کرد و گفت: خانواده های معزز شهدا اسوه صبر و استقامند.
مهدی حدادی ادامه داد: خداوند برخی انسانهای خوب خود را به سختیها و مشکلات آزمون می کند تا از خداوند امتیاز بگیرند و خانواده معظم شهداء با صبر،  گذشت و ایثار امتیاز خود را از خداوند منان دریافت کرده اند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نیمروز هم در این دیدار گفت: ما خدمتگزاران شما در شهرستان به عنوان فرزند، دست شما مادر شهید را می بوسیم که در این شرایط سخت این گونه عاشقانه از فرزندان معلولتان در منزل نگهداری می کنید.
آریایی فر با بیان اینکه همه مسئولین مدیون خون پاک شهداء و صبر و استقامت خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند گفت: اگر ما مسئولین هر چه عبادت کنیم و فرایض دینی را عمل نمائیم اما در راستای تحقق اهداف والای شهداء کوتاهی نمائیم و مدیون شهدا قرار بگیریم قطعا عاقبت بخیر نخواهیم شد و چه بسا عبادات ما هم قبول درگاه ایزد منان قرار نگیرد.

شهید منوچهر سنچولی با عضویت سرباز ارتش در تاریخ بیست و یکم تیر ماه 67 در منطقه موسیان مفقود و جاویدالاثر  و به فیض شهادت نائل آمد.
کد مطلب: 273874