بررسی روند افزایش الکترونیکی شدن خدمات بنیاد در جلسه‌ کارگروه‌ استقرار میز خدمت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵
جلسه کارگروه بررسی استقرار میز خدمت با موضوع بررسی روند افزایش الکترونیکی شدن خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
به گزارش «ایثار»، جلسه کارگروه بررسی استقرار میز خدمت با حضور مدیران کل توسعه منابع انسانی، پشتیبانی و مهندسی، روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، دفتر نوسازی و تحول اداری و نمایندگان ادارات کل آمار و فناوری اطلاعات، بودجه و مرکز حراست با حضور مدیرکل و معاون اداره کل ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران (هاتف) در این جلسه گزارشی از روند استقرار میز خدمت در کشور ارائه و اعلام کرد که میز خدمت حضوری و الکترونیکی طبق موعد اعلامی از سوی سازمان اداری و استخدامی در ستاد مرکز و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ها مستقر شد.
بهروز بزرگی همچنین از ارائه 14 خدمت در میز خدمت الکترونیک و از طریق سامانه خدمات الکترونیک ایثارگران خبر داد.
نماینده تام الاختیار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در استقرار میز خدمت در بنیاد ادامه داد: در راستای احصاء خدمات بنیاد و بررسی پتانسیل امکان ارائه خدمات از طریق الکترونیکی و یا ارائه در میز خدمت الکترونیک تاکنون 27 جلسه با حضور نمایندگان اداره کل ارتباطات و مراجعات بنیاد، دفتر نوسازی و تحول اداری بنیاد و حوزه‌های تخصصی برگزار که منجر به احصاء 109 خدمت شده است که در حال حاضر از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران به ایثارگران معزز ارائه می‌شود.
مدیرکل ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران (هاتف) با بیان اینکه تمامی خدمات به‌صورت مجزا در 4 مرحله اطلاع‌رسانی، ارائه درخواست، تولید خدمت و ارائه خدمت مورد بررسی قرار گرفت، افزود: بر این اساس مشخص شد تعداد 16 خدمت در حال حاضر به طور کامل الکترونیکی است و 31 خدمت پتانسیل الکترونیکی شدن تمامی مراحل را داشته و 60 خدمت از خدمات احصاء شده نیز پتانسیل الکترونیکی شدن برخی از مراحل را دارا هستند.
در ادامه این جلسه، بررسی و تسریع روند الکترونیکی شدن خدمات توسط اعضاء مورد تأکید قرار گرفت و توافق شد بررسی فنی این موضوع از سوی اداره کل آمار و فناوری اطلاعات صورت پذیرفته و در اسرع وقت کارگروه به‌صورت مجدد تشکیل و برنامه‌ریزی جهت الکترونیکی شدن خدمات مورد توافق و ابلاغ جهت انجام اقدامات لازم از سوی کارگروه صورت پذیرد.
در این جلسه همچنین به بررسی بودجه مورد نیاز برای استقرار میز خدمت حضوری و الکترونیکی در ستاد مرکز و استان‌ها پرداخته و مقرر شد موضوع از سوی اداره کل برنامه‌وبودجه بررسی تا نسبت به تأمین بودجه مورد نیاز در سال 1398 اقدام لازم صورت پذیرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274067
 


 
 
روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...