برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی کارکنان ادارات امور مالی بنیاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴
مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی ویژه کارکنان ادارات امور مالی بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.
برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی کارکنان ادارات امور مالی بنیاد
 
به گزارش «ایثار»، سید محمدمهدی موسوی در این رابطه گفت: اداره کل امور مالی و ذیحسابی در راستای دانش‌افزایی و ارائه آموزش‌های تخصصی به کارکنان ادارات امور مالی استان‌ها و ستاد مرکزی بنیاد در طی سال 1397 با همکاری ادارات کل توسعه منابع انسانی و پشتیبانی نسبت به برگزاری 6 دوره آموزش تخصصی شامل آموزش حسابداری، آموزش قوانین مالیات بر ارزش افزوده، آموزش قوانین محاسبات عمومی کشور، آموزش قوانین مناقصات، قوانین مبارزه با پول‌شویی و دوره آموزش تجارت الکترونیک و برای حدود 150 نفر از همکاران در هر دوره اقدام کرد.
وی افزود: از نتایج برگزاری این دوره‌ها در سال جاری می‌توان به افزایش دقت و بهره‌وری بیشتر همکاران در امور محوله، پاسخ‌گویی شفاف، ارتقاء سلامت نظام اداری و بهره‌برداری بهینه از نرم‌افزارهای مالی و اموال اشاره کرد.
مدیرکل امور مالی و ذیحسابی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان ابراز امیدواری کرد: دوره‌های آموزشی مفید و کاربردی جدید در دست بررسی است تا در سال 1398 برگزار شده و تأثیرگذاری آن دوچندان شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 274116
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...