مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقي:
تکریم به همراه تسریع در خدمات‌رسانی از اهداف عالی بنیاد است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی گفت:‌همراه با تکریم و تعظیم جامعه معزز ایثارگری استان، تلاش در تسریع خدمات‌رسانی و پاسخگویی به سؤالات و خواسته‌های آنان داریم تا بتوانیم در راستای اهداف عالی بنیاد گام برداریم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ظهر امروز دوشنبه 17 دی 1397، با حضور در استانداری آذربایجان‌شرقی در ملاقات عمومی استاندار با مردم شریف تبریز، پاسخگوی سؤالات و خواسته‌های جامعه معزز ایثارگری شد.
عباس پورحسن در حاشیه این دیدارها اظهار داشت: همراه با تکریم و تعظیم جامعه معزز ایثارگری استان، تلاش در تسریع خدمات رسانی و پاسخگویی به سوالات و خواسته های آنان داریم تا بتوانیم در راستای اهداف عالی بنیاد گام برداریم.
وی افزود: بسیاری از درخواست‌های خانواده‌های شهدا و ایثارگر در خصوص تأمین هزینه‌های درمانی و پوشش‌های بیمه، برای جبران هزینه‌های پزشکی است که با جدیت در حال پیگیری هستیم.
پورحسن با بیان اینکه اشتغال دومین دغدغه مهم خانواده‌ها و بنیاد است افزود: ترغیب جوانان به مهارت‌آموزی و ایجاد اشتغال در بخش خصوصی و کارآفرینی می‌توانند آمار بیکاری را کاهش دهد و بنیاد نیز از طرح‌های اجرایی حمایت می‌کند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: شنیدن و گوش دادن به سخنان جامعه ایثارگری کمترین کار ممکن است تا بتوانیم در مسیر بهبود و ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات همت گماریم.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، ‌شرقی، ملاقات عمومی،‌ مدیرکل، بنیاد شهید و امور ایثارگران، استاندار، استانداری،‌تبریز
کد مطلب: 274140