دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران منشاء خیر و برکت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۴
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: سرکشی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران منشاء خیر و برکت است و در بسیاری از موارد می توانیم از آنها در انجام وظایف محوله کمک بگیریم.
دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران منشاء خیر و برکت است
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر صبح سه شنبه ۱۸ دی ماه ۹۷ در دیدار با پدر شهید «عبدالله غلامی» گفت: خانواده معظم شهدا کم توقع ترین و شاید بی توقع ترین افراد جامعه هستند که خواسته های حداقلی دارند و در مقابل کارهایی که برای آن ها انجام می شود، قدردان ترین افراد نیز محسوب می شوند.
انصاری فر اظهار کرد: بسیاری از این افراد حتی مشکلات خود را به مسئولان بیان نیز نمی کنند و در مقابل، این مسئولان هستند که باید با سرکشی مداوم، در صدد رفع آن برآیند.
وی گفت: سرکشی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران منشاء خیر و برکت است و در بسیاری از موارد می توانیم از آنها در انجام وظایف محوله کمک بگیریم.
گفتنی است، شهید «عبدالله غلامی» در تاریخ ۱۳۳۵ متولد و در تاریخ ۱۳ آبان ماه ۵۹ در منطقه آبادان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

جانباز، تجسم عینی ایثار، صبر، مردانگی و از خودگذشتگی است
انصاری فر همچنین در دیدار با جانباز ۵۰ درصد «ابراهیم تیرانی» گفت: شجاعت، صبر، بردباری، ایثار و از خودگذشتگی از ویژگی‌های بارز جانبازان است و باید صبر و استقامت را از خانواده شهدا و جانبازان بیاموزیم.
انصاری فر بیان کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه مهم است که باید مورد توجه تمامی مسئولان قرار گیرد چرا که دیدار با آنان موجب حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و اسلام می‌شود. 
وی اضافه کرد: امروز امنیت، عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت خون شهدا و خانواده‌های آنان است و دیدار با این عزیزان ادای دین به آنها است.
وی ادامه داد: اگر ایثارگری جوانان میهن مان نبود ما نیز اکنون مثل سایر کشورها و ملت‌ها در بند استکبار و استعمار بودیم زیرا این جوانان عزیز کشور بودند که در صف‌های فشرده در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور یافتند و دشمنان را در هم شکستند.
وی گفت: جانباز، تجسم عینی ایثار، صبر، مردانگی و از خودگذشتگی است و در زمان نیاز از تمامی دلبستگی های زندگی دست می کشد و با سلاح ایمان و معنویت به ستیز با دشمنان می رود.
گفتنی است، جانباز ۵۰ درصد «ابراهیم تیرانی» در سال ۱۳۴۱ متولد و در تاریخ ۱۵فروردین ماه ۶۲ از ناحیه چشم و صورت به درجه رفیع جانبازی رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274195
 


 
 
روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...