همسران جانبازان، اسوه‌های صبر و استقامت و فداکاری هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همسران جانبازان، اسوه های صبر و استقامت و فداکاری هستند، گفت: این بانوان به خاطر درد و رنج و زحماتی که در زمان مجروحیت و جانبازی همسرانشان کشیدند، مجاهد و فداکار هستند.
همسران جانبازان، اسوه‌های صبر و استقامت و فداکاری هستند
 
به گزارش «ايثار»، سيد منصور موسوی ظهر امروز در ديدار با خانواده شهيد «سيد نوذر موسوی» و جانباز 50 درصد «ملك حسين نادريان»، اظهار داشت: مادران و همسران بزرگوار رزمندگان، پا یه پای مردان در دوران دفاع مقدس جنگیدند و همچنین در پشتیبانی جنگ نقش موثری داشتند و بعد از آن هم همسران جانبازان سرفراز دفاع مقدس با پرستاری از آن‌ها نقش مهمی ایفا کردند و از این بابت بی‌نظیر هستند.
وی با بیان اینکه همسران شهید هم پدر و هم مادر برای فرزندان‌شان بودند، یادآور شد: همسران شهید نماد صبر و استقامت و الگوی جامعه هستند و افتخار می‌کنیم که چنین زنان بزرگواری در استان  داریم.
موسوی خاطرنشان کرد: به عنوان مسئولان این نظام موظف هستیم قدر خانواده‌های معظم شهدا را بدانیم و آن‌ها را به عنوان الگوی جامعه معرفی کنیم تا جامعه برای حرکت به سمت تکامل به مسیر‌های دیگر نرود.
وی با بیان اینکه همسران جانبازان، ‌اسوه‌های صبر و استقامت و فداکاری هستند، تصریح کرد: بعد از دوران جانبازی تازه مشکلات و سختی ها شروع می شود و این بانوان به خاطر درد و رنج و زحماتی که در زمان مجروحیت و جانبازی همسرانشان به خصوص جانبازان ۷۰ درصد که نیاز به توجه ویژه داشتند، کشیدند، مجاهد و فداکار هستند.
انتهای پيام/
کد مطلب: 274258
 


 
 
روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...