یادواره‌های شهدا محافل معنوی و فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌ شرقی با تأکید بر اینکه یادواره‌های شهدا محافل معنوی و فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند، تصریح کرد: حضور همیشگی خانواده ایثارگران در زنده‌ نگه داشتن فرهنگ ایثار، دمیدن روح انقلابی‌گری و حفظ باور و اعتقادات انقلابی اثرگذار است.
یادواره‌های شهدا محافل معنوی و فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند
 
به گزارش «ایثار»، عباس پور حسن در نشست هیئت اجرایی یادواره جانبازان شهید آذربایجان‌شرقی که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز، شامگاه سه‌شنبه 18 دی‌ماه 1397 برگزار شد، گفت: با برگزاری یادواره‌های شهدا با مشارکت و حضور پررنگ مردم، می‌توان دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به نسل‌های بعد انتقال داد.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی اظهار داشت: نسل سوم و چهارم انقلاب در برهه‌های زمانی که کشور نیاز به دفاع از حریم کشور داشت به‌خوبی نشان دادند که حافظ خون شهدا هستند.
وی با بیان اینکه بسیاری از شهدای مدافع حرم از نسل سوم و چهارم انقلاب هستند، افزود: مردم و ملت شریف آذربایجان باید در برگزاری یادواره‌ها با تشکیل انجمن‌های مردم نهاد همکاری و مشارکت داشته باشند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌ شرقی با تأکید بر اینکه یادواره‌های شهدا محافل معنوی و فرهنگی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند، تصریح کرد: حضور همیشگی خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در زنده‌ نگه داشتن فرهنگ ایثار، دمیدن روح انقلابی‌گری و حفظ باور و اعتقادات انقلابی اثرگذار است.
وی افزود: استان آذربایجان شرقی با 9 هزار و 821 شهید والامقام و 85 جانباز شهید نقش مهمی در تاریخ هشت سال دفاع مقدس داشته است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274340
 


 
 
روز مبارزه با سلاح های شیمیایی و میکروبی
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...