دیدار با خانواده شهدا مایه برکت است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
مدیر کل بنیاد مرکزی وجود مادران و پدران شهدا را باعث برکت و دیدار با آنان را مایه نشاط مسئولان دانست و گفت: صبوری و ایثار خاموش این عزیزان به ما توان می‌دهد تا در راه خدمت به نظام اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاشی مضاعف داشته باشیم.
دیدار با خانواده شهدا مایه برکت است
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری فر در دیدار با  والدین «شهید مهدی رحیمی»، هدف از دیدار با خانوده شهیدان را یاد گرفتن درس ایثار و فداکاری از والدین این عزیزان دانست و گفت: امیدواریم در روزهایی که وظیفه خدمت رسانی به مردم را داریم فداکاری را از شما و فرزندان عزیزتان فرا بگیریم؛ هر چند تلاش و خدمت ما ذره ای در مقابل فداکاری و از خود گذشتگی شما است.
مدیر کل بنیاد مرکزی وجود مادران و پدران شهدا را باعث برکت و دیدار با آنان را مایه نشاط مسئولان دانست و افزود: صبوری و ایثار خاموش این عزیزان به ما توان می‌دهد تا در راه خدمت به نظام اسلامی و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تلاشی مضاعف داشته باشیم.
وی با تاکید بر تقویت و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، گفت: ترویج این فرهنگ سبب نا امیدی دشمنان می‌شود. توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی‌های شهدای والامقام و از خود گذشتگی آنها حاصل شده است.
گفتنی است، شهید مهدی رحیمی در سال 1343 متولد و در تاریخ 5مدادماه 62 در منطقه بوکان به شهادت رسید.


امنیت و آسایش امروز کشور را مدیون شهدا هستیم
انصاری فر در شهرستان آشتیان و در دیدار با جانباز 40 درصد «سعید نوروزی»، اظهار کرد: خانواده‌های جانبازان و ایثارگران میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار با این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
وی در ادامه تصریح کرد: ایثارگری‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های رزمندگان اسلام در طول هشت سال جنگ تحمیلی، به‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت، ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌ شده و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.
مدیر کل بنیاد مرکزی تأکید کرد: امروز امنیت آرامش و آسایشی که در جامعه وجود دارد، مدیون رشادت‌ها، فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافرازی است که با اهدای جان و هستی خود از کیان این سرزمین دفاع کردند.
گفتنی است، جانباز 40 درصد سعید نوروزی در تاریخ چهارم دی ماه 65 در منطقه شلمچه به درجه جانبازی رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 274351
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...